Kojenecká voda

6
23.9.06 14:20

Kojenecká voda

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat, do kdy jste používali při přípravě jídla pro děti kupovanou kojeneckou vodu. Našemu malému je devět měsíců a známá mi říkala, že už používala převařenou pitnou vodu. Nedávno MF dělala testy vody vhodné pro kojence a skoro žádná na trhu v nečem nevyhovovala, tak nevím, co by bylo lepší.
AlexaP

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6
23.9.06 14:23

Omlouvám se za poslední nelogickou větu v mém dotazu,samozřejmě že má znít, že téměř každá voda v něčem nevyhovovala. AlexaP

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
23.9.06 14:30

Ahoj.

Už jsem používali převařenou vodu z vodovodu. Pokud vím, tak je u nás poměrně kvalitní a mi osobně také chutná.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
23.9.06 14:44

Ahoj,
já tedy ještě používám kojo vodu, ale hlavně z důvodu, že má Honzula atopák a trápí ho i nějaké alergie. Později začnu používat normální na vaření, na pití mu nechám tu balenou.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
23.9.06 14:55

Taky asi záleží kde bydlíte. Zkus se informovat na SČVaKu, já třeba používám převařenou vodu z kohoutku asi měsíc :lol: :lol: U nás je v pohodě. Jinak jsem používala Fromin a na kastrůlku zůstával pěknej humus 8O :? Zlatá naše voda z kohoutku 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
23.9.06 18:40

Do 10m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
23.9.06 21:31

Já ji používala do 6ti měsíců - teď používáme převařenou vodu z kohoutku… Podle testů OVaK je naše voda srovnatelná s kojeneckou… Takže jsem v klidu…
Mrkni na www vaší vodárny, měli by tam mít info…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
28.9.06 19:56

Kojenecká voda

Nám je 6,5 měsíce, jezdíme si pro kojeneckou vodu (jsou tady speciální barely) ...... jinak jí chci používat tak do 1 roku.
V obchodě jsem objevila jedinou vhodnou vodu pro kojence a to aquilu neperlivou.
Pravda je, že když jsem neměla po ruce ani jednu, použila jsem vodu z kohoutku, převařenou. A nic se nám nestalo ...... :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
29.9.06 11:51

Ahojky, my používáme ty, které jsou označeny jako vhodné pro přípravu kojenecké stravy - Aquila, Toma Natura, Fromin, Horský pramen apod. a myslím, že na nich nic špatného nebude. Co se týče vody z vodovodu, vždycky jsem slyšela, že třeba pražská voda je výborná, já bych jí sice nepoužívala, ale asi když jí převaříš, mimi neublížíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
29.9.06 21:28

Zrovna tento týden jsem to probírala s Dr. a ta nám doporučila převařovat vodu z kohoutku, kupovat balenou je prý zbytečné. Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama