Kojenecké mléko na přibírání

12.5.21 15:08

Kojenecké mléko na přibírání

Ahoj, mám asi zvláštní dotaz, ale jde o tohle - po covidu jsem něco málo zhubla, celý život mám muší váhu, ať dělám co dělám. Včera mi kamarádka poradila, ať zkusím pít kojenecká mléka - ráda bych touhle cestou poprosila o pomoc - sháním takové, které je nejvíc kalorické a ideálně po něm vaše dětičky nabírají. Doufám, že u mě by to mohlo mít stejný efekt. Taky mi poradila gravimilk, má s ním někdo zkušenost, že by po něm přibral?
Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10737
12.5.21 15:10

A co místo kojeneckého zkusit nutridrinky pro dospělé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9081
12.5.21 15:20

Dětičky nabiraji po všech protože začínají na cca 3-4kg váhy a je to jejich přirozený vývoj. Jinak umělý mlika jsou pěkně hnusný. Zkusila bych jít jinou cestou.

Příspěvek upraven 12.05.21 v 15:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 15:21
@Aduš8 píše:
A co místo kojeneckého zkusit nutridrinky pro dospělé

Zkoušela jsem, bez efektu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 15:23
@JancaS84 píše:
Dětičky nabiraji po všech protože začínají na cca 3-4kg váhy a je to jejich přirozený vývoj. Jinak umělý mlika jsou pěkně hnusný. Zkusila bych jít jinou cestou.Příspěvek upraven 12.05.21 v 15:21

Můžete mi věřit, že to opravdu nebudu pít kvůli chuti.. :D vyzkoušela jsem všechno, co šlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2975
12.5.21 15:34

@Kristyna.Cerna a co se poradit s nutricni terapeutkou? Verim, ze poradi odborne a urcite nebude doporucovat umele mleko pro kojence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
12.5.21 15:40

Ja jsem si na pribrani koupila MANU :) daji se u ni hezky davkovat kalorie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13665
12.5.21 15:41

Znama si kazdy večer varila pred spaním krupicnou kasi :mrgreen: je fakt ze pry neco nabrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 17:51
@luci.no píše:
@Kristyna.Cerna a co se poradit s nutricni terapeutkou? Verim, ze poradi odborne a urcite nebude doporucovat umele mleko pro kojence.

Shodou okolností nutriční terapeut jsem :D a ne, nic normálního mi nepomohlo, vzdala jsem to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 17:52
@peta1003 píše:
Ja jsem si na pribrani koupila MANU :) daji se u ni hezky davkovat kalorie

A kolik za den jste jich musela vypít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
12.5.21 17:57

@Kristyna.Cerna to je individualni, kazdy potrebuje do sebe dostat jiny pocet kalorii, ale myslim MANU v prasku. Ta namichana ve flastickach se neda pit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 18:15
@peta1003 píše:
@Kristyna.Cerna to je individualni, kazdy potrebuje do sebe dostat jiny pocet kalorii, ale myslim MANU v prasku. Ta namichana ve flastickach se neda pit :D

Ahaaa, já jsem si predstavovala ty v lahvickach. Díky za tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18570
12.5.21 18:39

Tak ja bych asi zkusila sehnat mliko urcene pro ty predcasne narozene. Kdyz uz teda kojenecke mliko. A pit to a vubec i veceret idealne pozde, pred spanim. A zacit jist hned po probuzeni, porad neco jist, idealne vzdy neco se sacharidy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat