Kojení a UM a stolice

75
21.3.21 08:31

Kojení a UM a stolice

Dobrý den potřebuji radu.
Mám 8 měsíční holčičku a už asi od 4 měsíce máme problémy s kojením, kojím jen když malá usne když je vzhůru tak do ní prso nedostanu. Ale přežili jsme to doteď :wink:. Je tomu asi 2 týdny a koupila jsem UM Hami.
Ale problém mám takový že u asi 1 týden mi brečí v postýlce přes noc co hodinu se budí kdysi mi jedla snídani svačinu oběd atd a teď ráno ji chci dát jogurt nebo presnidavku a nechce a když ji dám tak ji natáhne ale když ji dám kukuricnou krupku tu si vezme. Na oběd sní pár lžiček a konec. Furt mi přijde taková unavená. Myslela jsem si že moje mléko ji nezasiti tak proto jsem koupila UM. Někdy když ho udelam tak ho vypije, někdy ne a jen se vylije…
A včera měla šedou či zelenou stolici 🤔 tak nevím co to je? Mamka říká že je hladová ale nepřijde mi jako sice furt řve i celý den ale jist nechce. Podle doktorky ji nic není a přibira krásně má skoro 10 kg a to že se budí není z hladu… UM mi vypije jak kdy třeba 90 ml nebo 120 ml občas i 150 ml.
A chtěla bych se ještě zeptat když jsem nekojila malou dva dny tak jestli je třeba mléko odstrikat a pak ji ho nabydnout? Jestli se třeba nezkazilo ale to je asi blbost ale tak radši se ptám.
Tak díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
918
21.3.21 09:34

Pozvi si co nejdřív nějakou dobrou laktační poradkyni, ale fakt. To, co popisuješ je nejspíš bojkot kojení. Stolice do zelená je v pořádku (není hladová), většinou za ní stojí více železa ve stravě/um, šedá už je podivná. Může ji bolet bříško z míchání um a mm. Opravdu se ideálně obrat na tu laktační

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
932
21.3.21 10:38

Uf teda myslím, že si to děláš sama zbytečně složité. Proč jsi už 2 dny nekojila? Proč si myslí, že má miminko hlad? Podle mě to jsou jednoznačně zuby. S tím souvisí stolice a nechuť k jídlu. Když to brečí v noci v postýlce, proč si jí nevezmeš k sobě k prsu? To je úplně nejjednodušší. A normálně nakoj, mléko opravdu zkažené není, spíš abys o něj nepřišla… Já bych UM vyhodila a prostě kojila a nabízela normální jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
21.3.21 15:24

@K92 právě že já si ji beru, nenechám ji brečet ale prso nechce. A když v noci vstane tak na rukou se mi kroutí a uklidní ji jedině kočár a to sním musím pižlat tak cca hodinu a pak dát prso ale jinak o prso si sama neřekne.
A normální jídlo taky odmítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat