Kojení s A.D citalec - vliv na psychiku?

Anonymní
1.10.19 08:31

Kojení s A.D citalec vliv na psychiku?

Ahojky všem maminkam a budoucím.

Chtěla bych se vás zeptat zda nemáte některá zkušenost s kojením s antidepresivy.

Jsem 36tt a beru už půl roku Citalec 10 na uzkostnou poruchu, která i přes A. D je teď na houpačce doufám ze za to mohou hormony.

Zajímalo by mne jestli má kojení vliv na psychiku. Psychoterapeut mi řekl, ze mi to muže ještě více zhoršit kojení psychiku a gynekolog řekl, ze zase naopak.
Jsem z toho teď zmatená :nevim: zda kojit po porodu a nebo si raději laktaci nechat zastavit.

Měla jste některá i s A. D výkyvy před porodem a jak po porodu?
Děkuji všem.
Hezky den přeji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

322
1.10.19 08:53
@Anonymní píše:
Ahojky všem maminkam a budoucím.

Chtěla bych se vás zeptat zda nemáte některá zkušenost s kojením s antidepresivy.

Jsem 36tt a beru už půl roku Citalec 10 na uzkostnou poruchu, která i přes A. D je teď na houpačce doufám ze za to mohou hormony.

Zajímalo by mne jestli má kojení vliv na psychiku. Psychoterapeut mi řekl, ze mi to muže ještě více zhoršit kojení psychiku a gynekolog řekl, ze zase naopak.
Jsem z toho teď zmatená :nevim: zda kojit po porodu a nebo si raději laktaci nechat zastavit.

Měla jste některá i s A. D výkyvy před porodem a jak po porodu?
Děkuji všem.
Hezky den přeji.

Ahoj a žádný strach :andel: já mám úzkostně depresivní a panickou poruchu a doktor v porodnici mi taky říkal, že kdyby jsem měla úzkosti tak mám přestat kojit, po porodu jsem měla silnější úzkosti jen chvíli v porodnici a kojila jsem dva roky :srdce: je to to nejhezčí co může být, tak se toho neboj, není to tak že by kojení zhoršovalo psychiku, u mě to tedy tak nebylo, užívala jsem si to, tak držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 09:02
@luciie88 píše:
Ahoj a žádný strach :andel: já mám úzkostně depresivní a panickou poruchu a doktor v porodnici mi taky říkal, že kdyby jsem měla úzkosti tak mám přestat kojit, po porodu jsem měla silnější úzkosti jen chvíli v porodnici a kojila jsem dva roky :srdce: je to to nejhezčí co může být, tak se toho neboj, není to tak že by kojení zhoršovalo psychiku, u mě to tedy tak nebylo, užívala jsem si to, tak držím palce :kytka:

Super děkuji moc. :blush:
Tak jdu do toho. :blush: :blush:

No u mne se jedna o to, ze si to vyvolavam různými myšlenkami ty stavy a nejde s tím přestat, ale dneska je to zase lepší.

Je to teď já na houpačce.
Snad se tonpo porodu ustálí a bude dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
322
1.10.19 09:07
@Anonymní píše:
@luciie88 píše:

Super děkuji moc. :blush:
Tak jdu do toho. :blush: :blush:

No u mne se jedna o to, ze si to vyvolavam různými myšlenkami ty stavy a nejde s tím přestat, ale dneska je to zase lepší.

Je to teď já na houpačce.
Snad se tonpo porodu ustálí a bude dobre.

Já tohle přesně znám. Po šestinedělí to bude v pořádku :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama