Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Anonymní píše:
Ahojky všem maminkam a budoucím.Chtěla bych se vás zeptat zda nemáte některá zkušenost s kojením s antidepresivy.
Jsem 36tt a beru už půl roku Citalec 10 na uzkostnou poruchu, která i přes A. D je teď na houpačce doufám ze za to mohou hormony.
Zajímalo by mne jestli má kojení vliv na psychiku. Psychoterapeut mi řekl, ze mi to muže ještě více zhoršit kojení psychiku a gynekolog řekl, ze zase naopak.
Měla jste některá i s A. D výkyvy před porodem a jak po porodu?
Jsem z toho teď zmatenázda kojit po porodu a nebo si raději laktaci nechat zastavit.
Děkuji všem.
Hezky den přeji.
Ahoj a žádný strach
já mám úzkostně depresivní a panickou poruchu a doktor v porodnici mi taky říkal, že kdyby jsem měla úzkosti tak mám přestat kojit, po porodu jsem měla silnější úzkosti jen chvíli v porodnici a kojila jsem dva roky
je to to nejhezčí co může být, tak se toho neboj, není to tak že by kojení zhoršovalo psychiku, u mě to tedy tak nebylo, užívala jsem si to, tak držím palce ![]()
@luciie88 píše:
Ahoj a žádný strachjá mám úzkostně depresivní a panickou poruchu a doktor v porodnici mi taky říkal, že kdyby jsem měla úzkosti tak mám přestat kojit, po porodu jsem měla silnější úzkosti jen chvíli v porodnici a kojila jsem dva roky
je to to nejhezčí co může být, tak se toho neboj, není to tak že by kojení zhoršovalo psychiku, u mě to tedy tak nebylo, užívala jsem si to, tak držím palce
![]()
Super děkuji moc. 😊
Tak jdu do toho. 😊 😊No u mne se jedna o to, ze si to vyvolavam různými myšlenkami ty stavy a nejde s tím přestat, ale dneska je to zase lepší.
Je to teď já na houpačce.
Snad se tonpo porodu ustálí a bude dobre.
@Anonymní píše:@luciie88 píše:
Ahoj a žádný strachjá mám úzkostně depresivní a panickou poruchu a doktor v porodnici mi taky říkal, že kdyby jsem měla úzkosti tak mám přestat kojit, po porodu jsem měla silnější úzkosti jen chvíli v porodnici a kojila jsem dva roky
je to to nejhezčí co může být, tak se toho neboj, není to tak že by kojení zhoršovalo psychiku, u mě to tedy tak nebylo, užívala jsem si to, tak držím palce
![]()
Super děkuji moc. 😊
Tak jdu do toho. 😊 😊No u mne se jedna o to, ze si to vyvolavam různými myšlenkami ty stavy a nejde s tím přestat, ale dneska je to zase lepší.
Je to teď já na houpačce.
Snad se tonpo porodu ustálí a bude dobre.Já tohle přesně znám. Po šestinedělí to bude v pořádku
Ahojky všem maminkam a budoucím.
Chtěla bych se vás zeptat zda nemáte některá zkušenost s kojením s antidepresivy.
Jsem 36tt a beru už půl roku Citalec 10 na uzkostnou poruchu, která i přes A. D je teď na houpačce doufám ze za to mohou hormony.
Zajímalo by mne jestli má kojení vliv na psychiku. Psychoterapeut mi řekl, ze mi to muže ještě více zhoršit kojení psychiku a gynekolog řekl, ze zase naopak.
zda kojit po porodu a nebo si raději laktaci nechat zastavit.
Jsem z toho teď zmatená
Měla jste některá i s A. D výkyvy před porodem a jak po porodu?
Děkuji všem.
Hezky den přeji.