Kojicí podprsenka

25.2.07 17:08

kojící podprsenka

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat kdy bych si měla pořídit kojící podprdu,každý mi říká něco jinýho,jsem ve 32týdnu a prsa mi skoro nenarostli a tak nevim kdy je vhodná doba.V knihách se píše ve 36týdnu,ale většina říká tak týden před termínem nebo po porodu,ale když je podprda nutná do porodnice,tak nevim.....díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13992
25.2.07 17:24

Jenže ony možná ani nenarostou :lol: … sama jsem si koupila v 34. týdnu o košíček větší a sedí. Ono je to stejně na doma, kdy pořád trajdám vycpaná plínou, ať nejsem mokrá :D - mimo domov obvykle nekojím, takže můžu nosit i normální lidské prádlo :wink: .
Někdo se ale vůbec nerozkojí a pak je mu taková podprsenka na dvě věci. Nejlíp asi koupit si v předstihu jednu obyčejnou a pak když tak dokoupit další v patřičné velikosti (taky jsem v porodnici instruovala příbuzenstvo :wink: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.07 17:48

To bych byla velmi ráda kdyby už nenarostly :lol: snad tomu tak bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5549
25.2.07 17:48

Ahoj, já si kupovala asi ve 35tt, na radu PA z kurzu jsem to udělala tak, že jsem si zkusila podprsenku o trochu větší a dala do košíčku přes prso ruku (jako kdybys schovala prso do ruky), to je prý rozměr, o který většinou prsa nabydou mlíkem. A i kdyby nenarostly, jak psala Lentilka, tak buď budeš doma vycpávat plínou, nebo těma kojícíma vycpávkama, které taky zaberou nějaké místo.
Mně to takhle sedlo perfektně.
Ale teda udělala jsem to tak, že jsem koupila jedu obyč do porodky a pak jsem si koupila pořádnou. Tu obyč jsem nosila na noc, musela jsem spát s vycpávkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
25.2.07 17:49

Ahoj,
já si kupovala asi měsíc před porodem 2 kojící podprsenky od Anity, koupila jsem o 1 velikost větší, tedy D. Po porodu jsem sháněla tu samou ještě jednu, prsa se mi moc nezvětšila, tak jsem si koupila C. Ale jsou mi všechny - jsou pěkně pružné :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.07 17:54

Díky za odpovědi:-)
Prodavačka mi říkala jestli se mi ted nezvětšily,tak at jsem ráda že budu mít určitě hodně mlíka a prsa se mi zvětší o 2čísla,mlíkem mě potěšila,ale myslim,že je to všechno inviduální,že:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
25.2.07 18:27

Já kupovala o číslo větší, protože o 2 čísla už větší v 75 neměli - snesla bych i 70, ale tu jsem nesehnala už vůbec…všude se radí zkoušet si ji tak,aby se do košíčku vešli ještě 2 ruce. V porodce bych snesla i větší, když se prsa nalívala - podprdy mě tlačili, ale nosila jsem je s rozepnutým košíčkem,tak to šlo - stejně jsem poád kojila nebo ledovala :lol: Doma při úpravě kojení, jsem si s tou o číslo větší vystačila - vleze se mi do ni i vložka do podprdy - plena tedy ne.
Jinak podprdu jsem kupovala asi ve 32.tt - koupila jsem si 2 - levnější (prsa mi narosla dost už v těho) a po porodu dokoupila 3. .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.07 18:44

Když já mám normálně podprdy 75B a ted jsem si kupovala těhotenskou,protože normálně nosim sportovní,ale už mě moc prsa neudrželi:-) a koupila jsem si 80B a snesla bych pořád 75B,takže jsem si to spíš začala hrotit,protože všem kamarádkám ty prsa celý těhotenství rostou a já nic:-(ne,že bych o to stála,jen jsem začala mít strach,abych vůbec to mlíko měla.No,ale zbytečně to řešim,jsem taková řešitelka:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
25.2.07 19:01

Koutnakovko - mi narostlo prdlajs (75B) a mlíka Niagara (i na to dost nerada vzpomínám :? ), tím se to fakt neřídí :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
25.2.07 19:40

ja mela dve sportovni takove ty elasticke-jednu s kosticema na ven a jednu bez kostic na doma a super-byly levne pohodlne a stacilo jen stahnout nebo vytahnout nahoru a bylo-vypadalo to i lip nez ty opravdu kojici…a hlavne jsou fakt pruzne takze at narostou nebo ne tak je to celkem jedno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.07 20:04

no já si tu sportovní zkoušela od firmy carriwell a vůbec mi to nesedělo,právě že jak jsem na ty sportovní tak jsem měla v plánu,že do ní půjdu ale bohužel:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
25.2.07 20:36

http://www.mamina.cz/?… mam tuhle firmu ale ne presne tuhle podprdu-tahle je primo tehu ale zkus si najit treba ty dalsi-nabo se poptej nekde v kramku-kojici prsa jsem mela 75 D :oops: :roll: a sedely super!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.07 20:54

Gabinko,díky za info:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
25.2.07 22:33

Já měla od Anity a z H&M těhotenske, protože jsem od začátku měla citlive bradavky, tudiž jsem nesnela nic nez hladke podprsenky a pak jsem mela od Anity i kojíci a byla jsem max. spokojena. Tu druhou jsem si kupovala asi mesic pred porodem a daly mi do toho takovy vycpavky pri zkouseni, takze jsem ji mela cca o cislo vetsi. Malyho jsem kojila do roku a pul a vsechny se mi hodily. Jednu tu anitackou jsem mela s kostici a tu jsem uzila nejvic. Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
26.2.07 05:54

mě nejvíc vyhovuje podprsenka, kterou jsem koupila v intersparu.Značku nevim.Ale oni tam maj jen ty jedny.Pak jsem si koupila ještě jednu normálně v obchodě, ale ta už neni taková.Kupovala jsem je měsíc před termínem tak abych do nich dala dlaň, ze začátku mi byly trochu těsné ale brzy se to spravilo.Jinak bych kupovala minimálně 2, protože i když nosím vložky do podprsenky, někdy /hlavně v noci/ se stane že jsem mokrá, tak je dobré mít na výměnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama