Kolik kg cukroví pro 2 lidi a žravého psa?

28.11.16 18:39

Kolik kg cukrovi pro 2 lidi a zraveho psa?

Ahoj, objednavam pro babi vanocni cukrovi, je to pro dva lidi a zraveho psa, ktery rad smlsne :-).Kolik mam prosim vzit, aby meli i na Novy rok?4 kg, 5 kg? Beru mix vice druhu.Dik P. S.Prominte, ze pisi z mobilu bez diakritiky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53518
28.11.16 18:43
@sabrinafromprague píše:
Ahoj, objednavam pro babi vanocni cukrovi, je to pro dva lidi a zraveho psa, ktery rad smlsne :-).Kolik mam prosim vzit, aby meli i na Novy rok?4 kg, 5 kg? Beru mix vice druhu.Dik

Jestli babi futruje psa „lidským“ cukrovím s čokoládou, nedělá dobře. Myslím, že dvě kila je ažaž. Pokud jim nechodí hodně návštěv…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.16 18:45

@Russet Nehodnotim jak krmi psa, ale ptam se na mnozstvi. Navstevy chodi a deda je jedlik…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1423
28.11.16 18:45

@sabrinafromprague U mě si lidi, co jsou dva objednávají ty 2kg ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.16 18:46

Kolik kg snite vy kdo doma?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
28.11.16 18:47

Bereme dvě kila a je toho velká krabice :) pokud mají hodně návštěv, vzala bych cca tři az čtyři kila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.16 18:47

Dik!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1291
28.11.16 18:53

2kg beru pro celou familiji, je nas 6. Sice jeste neco pripejkam, ale 2 kg je velka krabice :)
Edit. Vyzivu psa nehodnotim…ale pri dnesni cene masla si myslim, ze bude kilo o dost drazsi nez loni…a cpat to psovi :nevim:

Příspěvek upraven 28.11.16 v 18:56

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15591
28.11.16 18:55

Psovi cukroví? :roll: :roll: to snad ne :roll:

A záleží na vás jak jste nenažraní :mrgreen: někomu stačí kilo, jinému nestačí pět…

Ale rvát cukroví do psa? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
28.11.16 18:57
@Šmoulice píše:
Psovi cukroví? :roll: :roll: to snad ne :roll:

A záleží na vás jak jste nenažraní :mrgreen: někomu stačí kilo, jinému nestačí pět…

Ale rvát cukroví do psa? :roll:

Nepruď ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59409
28.11.16 19:00
@Šmoulice píše:
Psovi cukroví? :roll: :roll: to snad ne :roll:

A záleží na vás jak jste nenažraní :mrgreen: někomu stačí kilo, jinému nestačí pět…

Ale rvát cukroví do psa? :roll:

ty by jsi pejskovi nic nedopřála :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15591
28.11.16 19:03
@Markéta80 píše:
ty by jsi pejskovi nic nedopřála :mrgreen: :mrgreen:

Já mám svého psa ráda ;) nebudu ho zabíjet cukrovím ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
28.11.16 19:03
@Markéta80 píše:
ty by jsi pejskovi nic nedopřála :mrgreen: :mrgreen:

Náš pes si kdysi „dopřál“ sám a bylo mu zle. Jeden kousek ho nezabije, ale myslet na něj při objednávání? :nevim:
Při normání ceně 300 - 350 za kilo si raději napeču sama. Aspoň vím, co do toho dám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59409
28.11.16 19:10

@Šmoulice no někdo psa láskou zabije :jazyk:. nechápu objednávat cukroví- mouka tuk a cukr a započítat do toho psa :lol: @Russet já bud svoje cukroví nebo raději nic, kupované ani náhodou :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
28.11.16 19:17
@Markéta80 píše:
@Šmoulice no někdo psa láskou zabije :jazyk:. nechápu objednávat cukroví- mouka tuk a cukr a započítat do toho psa :lol: @Russet já bud svoje cukroví nebo raději nic, kupované ani náhodou :jazyk:

Tak třeba od kamarádky bych se i nebála, má to krásný. Ale beru to jako rituál před Vánoci a peču jen cca ty dvě kila. Je nás 2,5 a návštěvy to pokreje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová