Kolik mléka po ukončeném 7 měsíci?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Kolik mléka po ukončeném 7 měsíci?
Ahoj, prosím Vás, kolik mléka má vypít 7 měsíční chlapeček? A ještě: jak často může fogurty? Děkuju
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Verunka mi vypije za den 3× po 230ml mlíka, pak máme dvakrát příkrm, jeden je masozelenina na oběd a druhý je buď kaše nebo jogurt smíchaný s ovocnou přesnídávkou a to má večer. Jinak se do ní snažim narvat vodu nebo čaj, někdy se zadaří víc, někdy míň. Plus občas piškotu nebo kousek rohlíku, ne že bych jí potřebovala zacpat pusu, ale cvičíme tak motoriku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
https://www.emimino.cz/…kovani/1761/
Přijď se klidně podívat k nám, jídlo a spol. řešíme dnes a denně ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Minimum je 500ml mlíka, radši víc. Včetně mllíka na kaši a jogurtu. Jogurt bych nedávala denně, ale tak obden (ale tohle nemám vědecky podloženo, jen to tak cítím
).
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Náš prcek tedy má maximálně tech 500 ml mlíka (včetně kaše).
Něco vody nebo čaje, ale víc do něj prostě nenarvu ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dcera měla 3× po 233 ml + ovoce nebo přesnídávku na dopolední svačinku a masozeleninu na oběd. Jogurt jsem jí dávala až koncem 8. měsíce. Šagrová dávala jogurt od 7. měsíce a synovec je kluk jako buk.
R.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Holky, jak to děláte, že vám ty mimča dlabají tolik mlíka??? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Rhi- a máš už pokračovací mlíko? Ono jim prý víc chutná, u nás to platí stoprocentně. Taky jsem vyměnila savičku za tu na kaši a to má těch 230ml vypitý během tří,max. čtyř minut.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Malá má 2× denně 200 sunaru, v poledne příkrm, odpoledne přesnídávku, večer kaši. A v noci ještě dalších 200 sunaru. A k tomu tak 150 čaje.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No, tak to malej ráno 200 ml UM, dopolko 120-150ml UM, večer 50-100 ml Um…mezitím tak 30-50 ml čaje ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
rhi- ale zase ti baští příkrmy, mě sní tak půlku velký skleničky a to s přemlouváním! Alspoň že tu kaši večer jí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Rhianon malá pije sunar 3× denně - ráno, v 10h před dopo spaním a na noc. Dá průměrně 3× 180ml. A kaši má tak 150-200ml.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
zuzouš píše:
Rhi- a máš už pokračovací mlíko? Ono jim prý víc chutná, u nás to platí stoprocentně. Taky jsem vyměnila savičku za tu na kaši a to má těch 230ml vypitý během tří,max. čtyř minut.
Ahoj, to myslíš tu savičku s tím křížkem?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit