Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Přeji pěkný večer,
nedávno jsem nechala sebe i dítě očkovat proti klíšťové encefalitidě. Obvodní lékařka si účtovala 100 Kč za jednu aplikaci, dětská lékařka 150 Kč.
Dávky jsem kupovala v lékárnách na předpis, v místních lékárnách cenový rozdíl zhruba 40 Kč, ale to už je jiná věc.
A tak si tak říkám, kolik si za „vpíchnutí“ účtovali vaši obvodní lékaři nebo pediatři… ![]()
Můj chce 110 kč. Proto jsem se vždy nechala očkovat ve zdravotním ústavu, kde za aplikaci nic nechtěli.
Náš dětský toto dělá zadarmo, neplatíme ani různá potvrzení pro školku apod. A třeba náušnice nastřeluje za 300Kč včetně těch náušnic, máme asi fakt levného doktora.
150,– pediatr za klistovku a ja jsem platila za klistovku u obvodni 800 sakum prdum i s aplikaci
Minuly tyden klistovka u pediatra 50,–Kc za aplikaci, vakcinu jsme koupili v lekarne