Kolik si účtuje lékař za injekci/očkování?

5010
25.6.16 19:55

Kolik si účtuje lékař za injekci/očkování?

Přeji pěkný večer,
nedávno jsem nechala sebe i dítě očkovat proti klíšťové encefalitidě. Obvodní lékařka si účtovala 100 Kč za jednu aplikaci, dětská lékařka 150 Kč.
Dávky jsem kupovala v lékárnách na předpis, v místních lékárnách cenový rozdíl zhruba 40 Kč, ale to už je jiná věc.
A tak si tak říkám, kolik si za „vpíchnutí“ účtovali vaši obvodní lékaři nebo pediatři… :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
572
25.6.16 19:57

U nas pediatr za vpich u nepovinneho ockovani 150 Kc. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13837
25.6.16 19:58

Můj chce 110 kč. Proto jsem se vždy nechala očkovat ve zdravotním ústavu, kde za aplikaci nic nechtěli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16288
25.6.16 20:10

Náš dětský toto dělá zadarmo, neplatíme ani různá potvrzení pro školku apod. A třeba náušnice nastřeluje za 300Kč včetně těch náušnic, máme asi fakt levného doktora.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
25.6.16 20:19

U nás na žádost pacienta 100

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9167
25.6.16 20:41

Naše dětská 100kč

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14020
25.6.16 20:42

Pediatr 200,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
25.6.16 20:43

150,– pediatr za klistovku a ja jsem platila za klistovku u obvodni 800 sakum prdum i s aplikaci

  • Citovat
  • Upravit
2566
25.6.16 20:55

Dětská, nepovinné očkování 100,–kč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4099
25.6.16 23:53

Minuly tyden klistovka u pediatra 50,–Kc za aplikaci, vakcinu jsme koupili v lekarne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5010
28.6.16 14:55

Díky za zkušenosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek