Koloodrážedlo pro dvouleté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Yarisek
Kecalka 452 příspěvků 27.09.14 21:14
Koloodrážedlo pro dvouleté dítě

Ahoj,

dceři budou dva roky a chtěli bychom jí koupit nové odrážedlo takovéto, co vypadá jako kolo bez šlapaček.

Můžete mi prosím poradit nějaké dobré či Vaše zkušenosti?

Původně jsem chtěla koupit FirstBike, ale je dost drahé - u nás v jednom obchodě jde koupit za 2 600, starší se na netu prodává za cca 2000. Když připočtu dopravu, tak je pro mě lepší koupit si to nové.

Slyšela jsem, že některé děti mají koloodrážedla s odmontovanými šlapačkami, a když jsou pak větší, tak se jim tam nasadí řetěz a šlapačky a oni z toho mají kolo… To se takhle prodává? A je to praktické?

Děkuji za tipy a názory.

Nejnovější recenze z kategorie Chodítka, odrážedla, kola

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
irenakovarova
Kecalka 459 příspěvků 27.09.14 21:16

Muzu doporucit odrazedlo Puky kupovali jsme ho synovi k druhym narozeninam :)

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 21:17
@Yarisek píše:
Ahoj,

dceři budou dva roky a chtěli bychom jí koupit nové odrážedlo takovéto, co vypadá jako kolo bez šlapaček.

Můžete mi prosím poradit nějaké dobré či Vaše zkušenosti?

Původně jsem chtěla koupit FirstBike, ale je dost drahé - u nás v jednom obchodě jde koupit za 2 600, starší se na netu prodává za cca 2000. Když připočtu dopravu, tak je pro mě lepší koupit si to nové.

Slyšela jsem, že některé děti mají koloodrážedla s odmontovanými šlapačkami, a když jsou pak větší, tak se jim tam nasadí řetěz a šlapačky a oni z toho mají kolo… To se takhle prodává? A je to praktické?

Děkuji za tipy a názory.

No jde to, ale kolo je většinou hodně vysoké, na 2letou určitě. Myslím, že FirstBike s adaptérem je nejlepší volba :palec: má i nejlíp „zmáčnutelnou“ brzdu :D

Příspěvek upraven 27.09.14 v 21:19

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 27.09.14 21:18

S odmontovanyma slapkama to bude tezky kram. Mala ma Yedoo too too C. Naprostá spokojenost, uz jezdi rok a klidne dalsi dva bude.

bebu
Kecalka 424 příspěvků 27.09.14 21:20

Koupili jsme na trhu v Linzi noc pěkné použité za 20 euro a jak slouží. :potlesk: Dala jsem na radu mých kamarádek a sousedek a nové nekupovala, dětem v tomto věku je to ještě jedno a přesně jak mi radily - stejně se kolo věčně válí po zahradě, odře se hned…jo až bude školačka a bude jezdit s kámoškama, už to bude asi jiný a bude design víc řešit

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 27.09.14 21:25

Mame Skibi, porizovali jsme ho, kdyz byly klukovi dva a ted skoro ve ctyrech na nem jeste jezdi, da se posunout sedlo i riditka a to ma syn asi 110cm a asi 19kg momentalne…takze za nas spokojenost. Jo a koupila jsme ho pouzite po jednom diteti asi za 800,– a je porad jako nove.

hofka
Neúnavná pisatelka 15044 příspěvků 27.09.14 21:32

Máme malé Puky 10" a větší Davídek 12", obojí kupované jeté:-)

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 21:40

Taky máme skibi. Dcera na něm jezdila od necelých dvou let a teď má 4 roky a měsíc a ještě na něm občas drandí na zahradě. Jinak už jezdí na 16´kole. Kupovali jsme nové neb využije pak druhý prcek, co má zatím rok.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1879 příspěvků 27.09.14 21:42

Syn dostal ke 2. narozeninám Galaxy Kosmík. http://www.kolaop.cz/…kosmik-7326/ Kupovali jsme toto, protože je to kolo s velmi nízkým sedem. Syn měl ve dvou letech cca 85 cm. A velmi rychle se na něm naučil jezdit, má ho moc rád. A my jsme spokojení, budeme kupovat v létě druhé i pro mladšího.

michee
Závislačka 3589 příspěvků 27.09.14 22:22

@Yarisek v srpnu jsme kupovali malemu koloodrazedlo, rozhodovali jsme se mezi odrazedly Puky a Strider Bike. Nakonec jsme koupili strider bike a jsme spokojeni, je opravdu lehoucke, ma hodne nizko sedatko (maly ma 85 cm) a malemu se dobre ovlada. Jen na nem zatim neumi moc jezdit, rozciluje se, ze kdyz se zastavi, tak odrazedlo samo nestoji :-)

Yarisek
Kecalka 452 příspěvků 27.09.14 23:06

A můžu se zeptat, co si myslíte o tomto článku? http://ekonomika.idnes.cz/…7-/test.aspx?…

Myslím hlavně to, že je zbytečná brzda, zvonek a stojánek. A že je dobrý prohnutý rám k zemi (tento rám má třeba ten Puky), protože se tam dětem dobře nastupuje a dají si na to nožičky…

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 28.09.14 06:48

Mala umi brzdit. dlouho, zvonek. miluje a chce i kosicek. Stojanek je fajn kvuli laku a odreninam, ale mez se to nauci. pouzivat, tak to stejne otriskaji. Jo a pokud mas holku, dej si fakt pozor na sedlo. Strider ho ma hranatý a tvrdy, mala knourala uz po par metrech. Jako vzhledem k tomu, ze mala by jezdila skoro denně, neni myslim ta cena ani za nove tak hrozna. Vydrzi ti urcite na vic deti. Kamaradka mela z Lidlu,.prvni rok super, pak se. totalne rozvrzalo.

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 28.09.14 06:50

A stupatko je vzhledem k frekvenci odražení spis zbytecne, zas tak dlouho setrvacnosti nejedou, to.ty nogy nahore v klidu a bez namahy udrzi.

Ada22
Kecalka 495 příspěvků 28.09.14 07:21

Naše měla od 20 měsíců do zhruba 26 měsíců puky to malé. Myslím, že má kolečka 10". Je celkem dlouhá a třeba ještě ve dvou letech se ji na TOO TOO špatně jezdilo. Stribe bike má niž sedátko, tak tam by to mohlo být lepší.
Pak jsem koupila TOO TOO C v podobných variantách ho dělá více výrobců, dle mého názoru je lepší ta varianta C, kde je nějak lepší hlavové složení. Skibi to má automaticky. Jinak vše máme bazarové. děti na tom max. udělají škrábance jinak tomu nic není. U too too jsem demontovala brzdu a nasadili jsme ji až teď kolem třetího roku. Přišlo mi, že když byla malá, tak si o ni brnkala nohou a páčku stejně nezmáčkla. Teď ve třech ví od čeho tam ta páčka je. Jestli bydlíte někde na rovině, tak bych klidně koupila bez brzdy. U toho FirstBike je ta brzda řešena lépe. Ještě ji má takto lepe řešenou ketler SPEEDY 12,5.
Jinak s too too spokojenost. Přecházeli jsme na něj, protože tu nemáme tolik asfalových cest a puky má menší kolečka. Ještě hezká odrážedla dělá specialized ty mají sedátka také celkem nízko.

barabasek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 28.09.14 07:48

Máme odrážedlo Muff jsme moc spokojeni určitě popřemýšlej kde na něm bude jezdit zda ho budeš nusit v ruce aby nebylo těžké mi na něm jezdíme do města a v obchodě ho nosím pak je znát zda má 3,4 nebo 6kg. Jsem vděčná za řídítka co nejsou otočná o 360°, brzdu jsme nedávali zatím na ni nedošáhne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >