Kombinace Fenistil, Nurofen, Stoptusin

2457
1.2.16 19:58

Kombinace Fenistil, Nurofen, Stoptusin

Dobry den, syn (3 roky) ma nabeh na laringitidu. Dr. rekla, ze mu mam davat Stoptusin a na noc Fenistil. Ted mu bohuzel vylezla i teplota nad 38. Muzu mu k tem dvoum lekum dat i Nurofen? Vsechno bych mu mela dat ted najednou. Prijde mi, toho najednou moc, abych ho moc neutlumila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2529
1.2.16 20:02

Ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8389
1.2.16 20:05

Určitě ano, nedáváš vše najednou, ale v průběhu dne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8642
1.2.16 20:10

Ano, můžeš. Ja to dokonce davala tak, ze rano a v poledne stoptussin, na noc fenistil plus sinecod (aby nekaslala a nedusila se v noci) a do toho dle teploty nurofen ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
1.2.16 20:17

Můžeš, taky tak dáváme. na noc nám ale dr radí místo stoptusinu sinecod nebo jen tusin. stoptusin má totiž ještě složku na vykašlávání, proto není na noc moc vhodný

• Nahlásit
  • Citovat
2457
1.2.16 20:18

Sinecod nemam, jen ten stoptusin.

@majka 4 píše:
Určitě ano, nedáváš vše najednou, ale v průběhu dne :palec:

Praveze mi ted vysli vsechny tri leky dat najednou.

Moc casto nemarodime. Ja si vezmu tak 3× do roka ibalgin na zada a tohle mi proste prislo moc veci najednou :-)
Dekuji vsem za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
1.2.16 20:48

Můžeš to takhle dát, obzvlášť když moc nemarodíte, tak bych se vůbec nebála (kdyby potřeboval Nurofen několikrát do měsíce, byla bych opatrnější, ale párkrát do roka to neuškodí…)

my dávali naposledy Aerius (to je jako Fenistil), Stoptussin, Nurofen v plné palbě a k tomu ještě antibiotika… Nurofen po dvou dnech už nebyl potřeba, Stoptussin jsme vyřadili po nějakých 4-5 dnech. Byla to rýma s kašlem a zánětem středního ucha, vč. píchání.

takže tyhle léky co píšeš klidně dej i na jedné lžičce, rači dva večery tenhle koktejl, ať se děcko vyspí, než pak řešit o dva týdny delší nemoc (fakt se to protahuje, když se děcko nevyspí a může se ukašlat)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
21.1.17 09:09

Můžu dávat při dráždivém kašli fenistil se stoptussinem i během dne? Dávam i cibulový sirup.Ty kašle :roll: jsou fakt na palici..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
21.1.17 10:34

Taky teď dávám fenistil ráno a večer a 3× denně stoptussin. Penistil jsou 2 kapky na kg a den, které jsem rozdělila do 2 dávek, píšou do 3 dávek, ale na večer to bylo slabé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
21.1.17 13:45
@loppy píše:
Můžu dávat při dráždivém kašli fenistil se stoptussinem i během dne? Dávam i cibulový sirup.Ty kašle :roll: jsou fakt na palici..

no ja bych to klidne dala, ALE bez toho cibuloveho sirupu…dyt ten je na uvolneni hlenu, ne? to by slo se stoptussinem vlastne proti sobe… spis jitrocelovy nebo meteridouskovy bych dala ke stoptussinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama