Kombinace umělého mléka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezzaholeckova
Nováček 3 příspěvky 29.11.17 19:05
kombinace UM

Dobrý den chci se zeptat jestli mužu kombinovat nutrilon profutura s nutrilonem pro expert proti zácpe. Nutrilon pro expert mu pomáhá se vykakat ale příjde mi že ho tolik nezasití.. Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 29.11.17 19:29

Muzes, i mi to dr doporucovala..

terezzaholeckova
Nováček 3 příspěvky 29.11.17 20:34

@Kolarkaa děkuji moc. A mam to stridat? Profutura, expert, profurura expert? :)

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 29.11.17 20:38

@terezzaholeckova me rikala ze do ustoupeni problemu redit.. napr kdyz delas mleko ze 6ti odmerek tak 4 profutury a 2expert.. zahusti to.. az se ti bude zdat, ze je ditko ok tak treba uz jen rano a vecer, nebo jen vecer..

terezzaholeckova
Nováček 3 příspěvky 29.11.17 21:16

Dekuji za informaci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama