Koronavirus – jaký jste měli průběh?

Anonymní
6.9.20 19:50

Koronavir-jaký jste měli průběh?

Dobrý večer,

prosím ti, kteří prodělali koronu, jaký jste měli průběh? A popř. jaký průběh měly vaše děti? Popř. jaké jste doma udělali opatřeni, aby to nechytla celá rodina?

Děkuju za informaci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
916
6.9.20 20:23

Můj brácha to teď měl..nebylo mu vůbec nic, kdyby mu nevolala hygiena, ani by nevěděl, že něco probíhá a proběhlo. první test negativní, už pár dní předtím prvním testem byl zavřený jen ve svém pokoji a používal svou koupelnu. druhý test pozitivní, takže dalších 14dní doma. celkem měsíc byl doma než se udělaly testy atd.. naši s ním bydlí na baráku, nikdo je ani nekontaktoval, i když brácha je hygieně hlásil. takže si naši sami od sebe vyžádali testy a byli v karanténě i když jim nic nebylo a oba testy negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 20:35

U nás v širší rodině 2 případy. U každého byl úplně jiný průběh. Strýc 48 let a průběh jako lehká viróza. Sestřenice 35 let a ta měla i oboustranný zápal plic a antibiotika asi na 3 týdny.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 20:36

@petanah jak je prosím bratr starý?

• Citovat
  • Nahlásit
5684
6.9.20 20:37

Znami-pani 45 let, sportovkyne lehky prubeh, zvysene teploty, nemela chut a cich, jeji pritel tezky prubeh s horeckami. Jeste se oba leci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 20:38
@Anonymní píše:
U nás v širší rodině 2 případy. U každého byl úplně jiný průběh. Strýc 48 let a průběh jako lehká viróza. Sestřenice 35 let a ta měla i oboustranný zápal plic a antibiotika asi na 3 týdny.

Musela být prosím sestřenice v nemocnici? Nebo se to zvládlo doma?

• Citovat
  • Nahlásit
6629
6.9.20 20:42

Už tady podobný topic je
https://www.emimino.cz/…znaky-394230

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 20:48
@Anonymní píše:
Musela být prosím sestřenice v nemocnici? Nebo se to zvládlo doma?

Zvládla to doma, ale musel doma zůstat i její manžel a starat se o dceru 1.5 roku. Sama by to nezvládla. Manžel ani dcera to od ní nechytli.

• Citovat
  • Nahlásit
916
6.9.20 21:25
@Anonymní píše:
@petanah jak je prosím bratr starý?

31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10435
6.9.20 21:35

Mohli byste tady, kromě věku, uvádět i váhu? Zajímalo by mě, jestli opravdu ty těžší průběhy souvisí s výraznou nadváhou/obezitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 21:35

Tak já jsem byla dvakrát po sobě pozitivní, ale úplně bez příznaků. Kdyby mě nevytrasovali, tak to ani nevím a to mám riziková chronická onemocnění. Takže měsíc v karanténě. Z rodiny to nechytl nikdo. Jen běžné opatření jako svoje nádobí, svoje ložní prádlo a ručníky, častější desinfekce, ale tak běžně jako. Kamarád od kterého jsem to lapla, tak ten měl ztrátu čichu a chuti a mírně zvýšenou spavost.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 21:43
@zrcadlo píše:
Mohli byste tady, kromě věku, uvádět i váhu? Zajímalo by mě, jestli opravdu ty těžší průběhy souvisí s výraznou nadváhou/obezitou.

Tak u nás ani v jednom případě nebyla obezita, ani nadváha

• Citovat
  • Nahlásit
5684
6.9.20 22:32
@jannina1 píše:
Znami-pani 45 let, sportovkyne lehky prubeh, zvysene teploty, nemela chut a cich, jeji pritel tezky prubeh s horeckami. Jeste se oba leci.

V tomto pripade nadvaha rozhodne ne.Oba sportuji, chodi po horach, cestuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.20 19:10

Ahoj všem :) u mě korona začala před devíti dny. Nejdříve mě hodně pálelo někde daleko v nose, druhý den se přidala bolest v krku, další den rýma a čtvrtý den jsem ztratila čich a chuť. Dneska mě bolí hlava a zuby, prostě každý den něco nového. Od včera se mi vrátila trošku chuť i čich, ale zato se mi přidal suchý kašel :roll: tak snad už to mám na ústupu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama