Kosmetika v těhotenství, jakou?

Anonymní
15.9.19 17:46

Kosmetika v tehotenstvi, jakou?

Ahoj, odjakziva pouzivam deodoranty z lidlu nebo od dove.
Cetla jsem ale, ze v tom jsou nejvice skodlive latky a tak uvazuji nad prirodni kosmetikou.
Jsem v 6 tt, a nerada bych neco zpackala.

Mate nejakou zkusenost s prirodni kosmetikou? A jakou?
Nebo jste to v tehotenstvi neresily? :)

Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18214
15.9.19 17:47

To jsem fakt neresila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 17:48

@Svistice takze se nemuze nic stat, kdyz budu pouzivat deodoranty dal?

• Nahlásit
  • Citovat
15.9.19 17:50

Absolutne jsem to neresila ani by mě to nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
15.9.19 17:57

Používám svoje oblíbené značky pořád stejně, Rexona a Balea. Tohle už je přehnané řešit. To bys musela sedět doma v bubline 9 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9380
15.9.19 17:58
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4755
15.9.19 18:06
@Anonymní píše:
Ahoj, odjakziva pouzivam deodoranty z lidlu nebo od dove.
Cetla jsem ale, ze v tom jsou nejvice skodlive latky a tak uvazuji nad prirodni kosmetikou.
Jsem v 6 tt, a nerada bych neco zpackala.

Mate nejakou zkusenost s prirodni kosmetikou? A jakou?
Nebo jste to v tehotenstvi neresily? :)

Diky

Zkus alverde z DM. Kosmetiku bych v těhotenství resila, hlavě tu kterou můžeš lehce sníst (rtěnku apod). Ostatní asi podle toho co budeš snášet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
15.9.19 18:48

Nevim, no… já si zrovna myslím, že ten deodorant je dost důležitý. Hlavně, aby neobsahoval hliník. Já používám Soaphoria a Dulcia Natural. Obojí spokojenost

@Ou - fakt si nemyslím, že by to bylo o nějaký úzkosti. Naopak je to normální a zodpovědné!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
15.9.19 18:51

@browneye
Jojo, nejlépe se v těhotenství zavřít do sterilní místnosti a ani jednou nevylezt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
StaráPuška
15.9.19 18:52

Kup si dežodorant bez solí hliníku, sice je k ničemu, ale můžeš být šťastná, že děláš něco pro sebe. Miminu by zřejmě nevadil ani ten hliník, ale na prsa prej nic moc, je to blízko.

• Nahlásit
  • Citovat
15.9.19 18:55

Já to vůbec neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
15.9.19 19:35

Co se tyce prirodni kosmetiky, tak to chce znacky vyzkouset. Stejne jako u konvencni kosmetiky. Koukni na e-shop biooo.cz, tam je hezky to slozeni u vseho rozepsane graficky, takze hned vidis, co to obsahuje a kolik z toho je fakt prirodnich slozek.

Deodoranty od Alverde (ostatne jako cele Alverde - holt za malo penez malo muziky) se mne osobne neosvecily, protoze nic nevydrzely, ale ty muzes mit slozeni potu jine a treba ti vyhovovat budou. Ja mam v planu vyzkouset tyhle ceske, rucne vyrabene: https://www.biorythme.cz/

A kdybys chtela sprchac, rozhodne muzu doporucit sprchovy krem od Weledy, ty maji i v DM. Z pletove kosmetiky mi zase skvele sedi Havlikova apoteka, tam ti daji na prodejne i vzorecky.

Za me je prechod k prirodni kosmetice vzdycky dobry napad, nejenom v tehotenstvi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
15.9.19 19:56

@NinaU. :zed: :zed: možná by bylo ok si o tom neco zjistit, než být hned hustá :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
15.9.19 19:59

@browneye
Jako třeba že v deodorantech hliník není? V antiperspirantech ano, ale v deodorantech fakt ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1676
15.9.19 20:12

Neres kraviny a uzivej si tehotenstvi. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu