Bolest v podbřisku mám strach

Anonymní
15.9.19 11:31

Bolest v podbrisku mam strach

Ahojky holky.
Prosim mam dotaz.
Jsem skoro v 6tt.
K dr jdu az za tyden.
Mam v podbrisku posledni 2 dny bolesti jako pred ms. Cetla jsem si ze to muze byt roztahovanim delohy. Jsem tehu poprve takze to neznam. Ted se omlouvam ze to pisu takhle na rovinu ale na toaletaku mam takovy slabsi nahnedli, hlenovity vytok po utreni. Pardon.
Mam trochu strach. Znate toto nektera?? Bojim se abych o mimi neprisla. Dekuju za reakce. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1985
15.9.19 11:37

Cinkla bych do ordinace zitra aby te vzali hned. Treba ti da Utrogestan pro jistotu. Drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 11:44

Tak stejně je to buď a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 11:46

@lachtanice86
O takovou odpoved nestojim.
Ja mam strach a vy mi napisete bud a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
2637
15.9.19 11:48

Je to vcelku normalni a jako v kazdem tehotenstvi je to hop anebo trop po cele tehotenstvi, v prvnim trimestru obzvlast. Muzou ti maximalne podat placeba typu Utrogestan, ktera neublizi a z 99% nepomohou. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2637
15.9.19 11:50
@Anonymní píše:
@lachtanice86
Ja mam strach a vy mi napisete bud a nebo.

Ale vzdyt ma pravdu, jestli potrebujes realnou zkusenost, mela jsem podobne problemy, 2× to nedopadlo, 1× to dopadlo.

Spineni nemusi vubec nic znamenat.

Ono to bud a nebo zni mozna necitlive, ale ne nadarmo se rikalo, ze je zena v nadeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 12:29
@Anonymní píše:
@lachtanice86
Ja mam strach a vy mi napisete bud a nebo.

Ale ona má pravdu, v prvním trimestru to je buď a nebo… Prakticky celé těhotenství je jedna velká nejistota protože si do břicha nevidíš. Nic jiného ti na to prakticky říct nejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 12:33

@Michaela02993
Jj dik za podporu. Ted je mi o mnoho lepe.

• Nahlásit
  • Citovat
18.9.19 07:28

Ahoj holky, jen se chci zeptat měla ste některá bolesti břicha? Me dneska ráno chytli takové bolesti, ze pomalu nemůžu ani chodit :( (sem podle ms 6+5) pro jistotu pojedeme na gyndu do nemocnice. Můj gyndar je tam az odpoledne :( tak doufám, ze bude všechno v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
670
18.9.19 07:32

@Janulka87 Mně můj doktor řekl, že pokud se dostaví nestandartní (nevydržitelné) bolesti, křeče, špinění nebo krvácení, mám hned zavolat, a pokud nebude mít ordinační hodiny, tak rovnou jet na pohotovost. Říkal mi to každou návštěvu až do 20tt, takže to mám vypálené v hlavě. Takže bych být tebou neváhala a buď hned zavolala anebo hned jela. Lepší jen víckrát zbytečně než jednou pozdě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 07:36

@Yves6511 čekám na manžela azjiří dorazí z práce a pojedeme..mám po třech potratech celkem strach co to je :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
818
18.9.19 17:27

Byla jsem takhle v 1. trimestru s bolestma a krvacenim na pohovotosti a nikdo se se mnou neparal. Vysetrili me, rekli, ze dite je v poradku a ze v tuto chvili potratu nedokazou zabranit a pokud to je zacinajici potrat, tak sorry jako. Vsechno dopadlo dobre, jen jsem byla zbytek tehotenstvi vic hlidana.

Chapu, ze to treba nekdo nechce slyset, ale opravdu to je bud a nebo a zadny doktor vam nebude mazat med kolem pusy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 17:49

@Any111 uz mam 3 potraty za sebou, takže vim jak se doktoři chovají…ale nikdy sem neměla takové bolesti jako dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 12:50

Bolesť podbřišku

Dobrý deň chcela by som sa opýtať mam bolesť v podbrušku dosť silné niekedy až kŕče, snažím sa otehotnieť ale zatiaľ nič. Neviete mi pomôcť ci mam ísť na pohotovosť? Bolesť je čoraz silnejší. Vopred ďakujem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 13:36

@Simona. Koreova může to být cokoliv ale pokud je bolest opravdu nesnesitelná, navštívila bych lékaře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama