Koupani v biotopu v tehotenstvi

13.6.15 09:37

Koupani v biotopu v tehotenstvi

Krasny sobotni dopoledne preju :kytka: holky mam trochu stupidni dotaz, ale jak se stavite ke koupani v tehotenstvi :?: dneska maj byt opet paraky a kluk se bude chtit jit vykoupat a ja zase budu sedet na brehu jak „votekla zizala“ a jen si rachat nohy :zed:…Mame tu u nas na dedine udelany nadherny novy biotop, vodicka cistoucka tepla…(dokonce v ni vydrzi i pijavice a ta ve spine neprezije ze?) tak co holky muzu se taky jit zchladit? mam 2 mesice do porodu a chlap me furt odrazuje za to za nejakou infecki nestoji apod… :? Co si o tom myslite? Diky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12929
13.6.15 09:45

@Janny Jandofkaa ja se koupala porad vsudecmozne. Nelezlacbych tam jedine, kdyz jsi nachzlna na infekce a podobne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26496
13.6.15 09:54

No já bych řekla, že se ti nic nestane. Pod biotopem si představuju něco, co není vesnický kačák. A v jednom jsem byla v Rakousku.
Druhá věc je, že já bych tam teda nevlezla, z přírodních vod vlezu max to jezera, umělé věci mi přijdou blee, to rakouské byla vyjímka, protože voda byla nádherně čistá. A k pijavicím? Ani náhodou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 09:57

Pijavice se nebojim ta se neprisaje kdyz je clovek v pohybu, aspon jsem to tak cetla 8o @jenny.fields ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17344
13.6.15 09:58

@Janny Jandofkaa já si nejsem moc jistá tím, že by pijavice žili v čisté vodě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11398
13.6.15 10:11

Pokud máš hlenovou zátku, tak proč ne? Pokud netrpíš na nějaké záněty, tak bych to neřešila, k dítěti se skrz zátku a obaly stejně nic nedostane, jde tu jen a jen o tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 10:20

Pijavic je spousta druhu, nektere maji rady spinu. A pokud nemas problemy, jsi zvykla se takhle koupat, tak nevidim problem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
13.6.15 10:44

@Janny Jandofkaa Ja cele těhotenství nevlezla ani do našeho bazénu, do kterého chodí jen manzel a ja a jeste mame v nem slanou vodu. Manzel tvůj ma pravdu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1663
13.6.15 10:45

Mně doktor loni, když jsem byla těhotná, normálně dovolil koupat se v řece. Takže pokud je voda čistá, proč ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
13.6.15 10:50

POKUD NEJSI NÁCHYLNÁ NA MYKOZY, TAK BYCH NORMÁLNĚ ŠLA A NEŘEŠILA. pardon za caps, přepisovat už to nebudu. Já se v prvním těhu koupala všudemožně, ne teda ve špíně, ale tam bych nevlezla ani normálně. No a v druhém jsem se nekoupala, páč jsem měla mykozu nonstop :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17554
13.6.15 11:11

V prvnim tehotenstvi jsem se v prirodnim koupalisti koupala v druhem tom stejnem uz jen nohy. To jsem se vuc bala a voda se mi nejak nezdala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
13.6.15 12:22

Pokud se manžel bojí, že chytíte infekci, tak si kupte tampony napuštěné vazelínovým olejem (např. DH tampóny Senta Protect 4ks), jsou přímo doporučované pro těhotné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 13:35
@Janny Jandofkaa píše:
Krasny sobotni dopoledne preju :kytka: holky mam trochu stupidni dotaz, ale jak se stavite ke koupani v tehotenstvi :?: dneska maj byt opet paraky a kluk se bude chtit jit vykoupat a ja zase budu sedet na brehu jak „votekla zizala“ a jen si rachat nohy :zed:…Mame tu u nas na dedine udelany nadherny novy biotop, vodicka cistoucka tepla…(dokonce v ni vydrzi i pijavice a ta ve spine neprezije ze?) tak co holky muzu se taky jit zchladit? mam 2 mesice do porodu a chlap me furt odrazuje za to za nejakou infecki nestoji apod… :? Co si o tom myslite? Diky :mavam:

nejsi z radotína? tady je krasnej novej biotop

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 08:42

@lolla.jones nejsu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu