Koupě DVD přehrávače

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amys
Generální žvanilka 20664 příspěvků 24.11.17 08:13
Koupě DVD přehrávače

Ahoj!
Rodiče jsou zvyklí na DVD přehrávač k televizi a jelikož už mají starý, který už přečte každé páté „dývko“ (slova mojí maminky :D ), tak jsme se domluvili, že jim pořídíme nový k vánocům. Nicméně my nic takového nevlastníme, tak nevím, čeho se chytit. Chtěla bych, aby to umělo přehrát i formáty z počítače a mělo to připojení na flashku. A jinak nevím. Rekordér asi nepotřebují, nejsem si jistá, že by to uměli použít. Takže asi co nejjenodušší ovládání. Jinak jsem si ještě uvědomila, že mají doma wifi, takže jestli to lze v tomto ohledu nějak využít, tak taky nejsem proti. Tak prosím, rady sem :D Mělo by to mít jednoduché ovládání a asi by to nemělo být kdo ví jak drahé. Prostě něco normálního.

Reklama

Reakce:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 24.11.17 08:33

Teeda, dlouho jsem nikoho neviděla shánět divko :D Ale upřímně bych zkusila spíš přímo zajít do elektro obchodu a prodejci říct požadavky a nechat si něco doporučit.. Na internetu je sice velký výběr, ale spíš bych to nechala na někom kdo se v tom vyzná.. :think:

Příspěvek upraven 24.11.17 v 09:31

lavazza2
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 24.11.17 08:35

A jinak se zkus mrknout třeba na tyto:

https://dvd-blu-ray-prehravace-rekordery. heureka. cz/samsung-bd-j5500/#

https://dvd-blu-ray-prehravace-rekordery. heureka. cz/samsung-bd-j4500/#

Ale nevím, kolik máte finanční hranici…

alun-ka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 24.11.17 09:54

Nechala bych si poradit v elektru, taky se nevyznám podle popisu co to přehrává. My jsme ho kupovali asi před rokem, mysleli jsme jestli nás nepošlou,,zpátky do hrobu"(my jsme navíc chtěli aby to byl recordér) a sehnali jsme, dá se sehnat i video.

Amys
Generální žvanilka 20664 příspěvků 24.11.17 10:01

Finanční hranici jsme si ještě nestanovili. No možná zkusím projet letáky, tam to bývá rozepsané jako základní nástřel? Nic lepšího mě teď nenapadá. Do elektra se dá dojet i později. Díky za nápady!

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.11.17 11:00

Ano, jak píšou holky, dývkám zvolna odzvání. Naši si před dvěma třema rokama koupili placatku do ložnice, nějakou LG, a na filmy koukají z flashky. Podpora formátů velmi dobrá, přehraje to cokoliv. Pokud přece jen DVD, tak pokud mají starou telku, měl by mít SCART.

Amys
Generální žvanilka 20664 příspěvků 24.11.17 11:03
@Ploskutáček píše:
Ano, jak píšou holky, dývkám zvolna odzvání. Naši si před dvěma třema rokama koupili placatku do ložnice, nějakou LG, a na filmy koukají z flashky. Podpora formátů velmi dobrá, přehraje to cokoliv. Pokud přece jen DVD, tak pokud mají starou telku, měl by mít SCART.

Oni mají právě strašně moc jak originál, tak vylápených DVD, to flash připojení chci hlavně já, když přivezeme nějaké video z besídek, případně oblíbené pohádky pro děti. Takže prostě ta DVD mechanika je potřebný základ.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama