Koupili jste si někdy kosmetiku po vyzkoušení vzorku?

26
16.9.25 18:42

Koupili jste si někdy kosmetiku po vyzkoušení vzorku?

Koupili jste si někdy kosmetiku (většinou pleťovou) po vyzkoušení vzorku? Myslím ty vzorky, které dávají do balíčků, které jsou na jedno použití (někdy ani to ne). Chápu záměr eshopů, proč to dělají, ale zároveň já bych to dělala jinak. Já totiž po jednom použití zjistím akorát to, jestli nemám na to nějakou reakci – zarudnutí, podráždění. Ale nemyslím si, že člověk po jednom použití zjistí, jestli něco může mít i účinek. Jak to máte vy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
791
16.9.25 19:08

Udělala jsem to jednou z makeupem od notina a s voňavkou, která mi opravdu voněla. Jinak to moc nedělám. Držím se většinou kosmetiky kterou mám odzkoušenou s která mi sedí anebo jdu na jistotu a kupuju na základě složení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
16.9.25 19:16

Koupila a mnohokrát ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
16.9.25 19:38

Jojo koupila, vetsinou treba pleťový krém, kdyz byl příjemný a neosypala sem se po tom. Jak bys to chtěla dělat jinak? Dat lidem celé balení na vyzkoušení? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
16.9.25 19:54

Ano, koupila. Zjistit, že mi to na pleti nevadí, je pro mě dost zásadní a od vzorku ani víc neočekávám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22963
16.9.25 19:56

Taky jsem kolikrát koupila. Tester voňavky, tester kremu nebo čehokoliv, mě kolikrát přesvědčil o koupi.
I jsem si záměrně objednávala vzorečky třeba z avonu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7876
16.9.25 19:56

Často jsem nakoupila právě jen díky vyzkoušení vzorku. Většina vzorků mi vystačila třeba na 3 použití, tak jste představu už měla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12645
16.9.25 20:35

Párkrát jo - krém na oči, make-up a voňavku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17441
16.9.25 20:53

Asi jen make up. Ale já kosmetiku kvůli alergiím moc měnit nemůžu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25026
16.9.25 21:04

Jasně, celkem často.. třeba krém, vůni, rtěnku.. proč ne.. však od toho ty vzorky jsou.. a zůstávat celý život u jednoho produktu fakt nelze.. už kvůli změnám kůže, vizáže, věku..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
16.9.25 21:05

No jasně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
823
16.9.25 21:16

A to ti mají dát celý produkt nebo??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30326
16.9.25 21:43
@natalia_sem píše: Více

A není to dostatečné zjištění, že se po tom neosypu? Pro mě to stačí a ano, pak bych si danou kosmetiku koupila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
16.9.25 21:47

@Jiřina a jáj, jak jsi už jen chytrá :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
16.9.25 21:50

@Aspera pro mě ne. Nezjistím, jestli mi sérum na póry nebo třeba pigmentové skvrny účinkuje ani když ho používám týden. Nevím, jak bych to zjistila po jednom použití.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.