Koupily byste tuto hračku 7 leté holčičce?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
612
9.11.18 17:58
@Monchichik píše:
Koupila, protože přání se mají v rámci možností plnit :)
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13788
10.11.18 12:21

Já bych to nekoupila, protože mi to připadá jako velký zbytečný plastový krám. Navíc drahý. Ale nahradila bych jí to jinak, přebalovací pult bych vymyslela z nějaké skříňky, doplňky na to ušila (přebalovací podložku…), postýlka se dá koupit krásná dřevěná, vaničku koupíš taky snadno a židličku bych taky nějak vymyslela. A dalo by se to všechno rozložit a uklidit, nezabíralo by to půl pokoje. Tohle bych řekla, že je hračka tak na měsíc, pak na to bude sedat prach.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
612
10.11.18 13:39
@AnastazieB píše:
Já bych to nekoupila, protože mi to připadá jako velký zbytečný plastový krám. Navíc drahý. Ale nahradila bych jí to jinak, přebalovací pult bych vymyslela z nějaké skříňky, doplňky na to ušila (přebalovací podložku…), postýlka se dá koupit krásná dřevěná, vaničku koupíš taky snadno a židličku bych taky nějak vymyslela. A dalo by se to všechno rozložit a uklidit, nezabíralo by to půl pokoje. Tohle bych řekla, že je hračka tak na měsíc, pak na to bude sedat prach.

Děkuji za názor

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin