Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Monchichik píše:
Koupila, protože přání se mají v rámci možností plnit
Já bych to nekoupila, protože mi to připadá jako velký zbytečný plastový krám. Navíc drahý. Ale nahradila bych jí to jinak, přebalovací pult bych vymyslela z nějaké skříňky, doplňky na to ušila (přebalovací podložku…), postýlka se dá koupit krásná dřevěná, vaničku koupíš taky snadno a židličku bych taky nějak vymyslela. A dalo by se to všechno rozložit a uklidit, nezabíralo by to půl pokoje. Tohle bych řekla, že je hračka tak na měsíc, pak na to bude sedat prach.
@AnastazieB píše:
Já bych to nekoupila, protože mi to připadá jako velký zbytečný plastový krám. Navíc drahý. Ale nahradila bych jí to jinak, přebalovací pult bych vymyslela z nějaké skříňky, doplňky na to ušila (přebalovací podložku…), postýlka se dá koupit krásná dřevěná, vaničku koupíš taky snadno a židličku bych taky nějak vymyslela. A dalo by se to všechno rozložit a uklidit, nezabíralo by to půl pokoje. Tohle bych řekla, že je hračka tak na měsíc, pak na to bude sedat prach.
Děkuji za názor