Koupit dětskou kuchyňku pro 2letou, nebo více drobných hraček?

Everyone
18.11.14 21:00

koupit dětskou kuchyňku pro 2r nebo více drobných hraček?

Zdravím,
jsem s malou sama, nemám moc peněz a blží se Vánoce.
Mám možnost koupit pěknou kuchyňku s vybavením za 1500. Jenže nemám moc peněz, tak váhám, jestli nekoupit spíš více drobných hraček.

Co myslíte?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6578
18.11.14 21:03

Já bych se rozhodovala podle toho, jestli dostane ještě např. od babiček nějaké další hračky. Pokud ne, koupila bych asi více drobných hraček. :nevim: I když dvouleté to bude ještě celkem fuk… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4155
18.11.14 21:03

Moje dcera byla loni téměř dvouletá, taky dostala kuchyňku a zasekla se u ní, takže další dárky už ani moc nepobírala, radost měla a vaří pořád. Můžeš jí k tomu dát 1-2 drobnosti - knížku, modelínu apod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
830
18.11.14 21:03

@Everyone kuchynka se da koupit i obyc za par stovek, osobne bych volila radsi vic drobnosti, ale ne zase moc ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
154
18.11.14 21:03

Na netu je spousta fotek moc hezkých kuchyněk např. ze starých skříněk. Nemáte třeba šikovného dědečka nebo kamaráda, který by ji vyrobil? Zbylo by tak ještě na nějaké další dárky :-).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7250
18.11.14 21:04

Já můžu říct akorát sama za sebe, že si naše holky 7,5 a 5,5 a 2 roky s kuchyňkou stále hrají a i děti, co přijdou na návštěvu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
830
18.11.14 21:04

.

Příspěvek upraven 18.11.14 v 21:04

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14335
18.11.14 21:04

@Everyone koupila.. takto malé dítě, ještě nehledí na množství.. a ke kuchyňce můžeš pár drobnosti koupit..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1405
18.11.14 21:04

Za 1500,–?? A co třeba tohle? Máš v tom i nádobí http://www.zbozi.cz/…rt-kuchynka/?…
Nebo tady jich je sposty za pár kaček teda http://www.zbozi.cz/…ke-kuchynky/?…

Pokud nemáš peníze, tak bych kuchyňku za 1500,– nekoupila, také o ní přemýšlím. Koupila jsme pár hraček ( drobnosti) a kuchynku dám asi k narozeninám v lednu :-) Nemaj z toho ještě rozum :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Everyone
18.11.14 21:05

Dostane od našich lego a od svého tatínka koloodrážedlo no a já pro ni mám dřevěné kuželky berušky s koulí.
Kuchyňku měla menší, ale moc si s ní nehrála.
No a po pravdě 1500 co za ni paní chce, je pro mě dost, ale co bych pro dcerku neudělala, že

  • Citovat
  • Upravit
5037
18.11.14 21:05

My koupili dvouleté dceři taky kuchyňku, ale popravdě si s ní moc nevyhrála. Zajímala jí až tak ve tří letech. Ale je pravda, že k tomu dostala ještě pár hraček a to jí pak táhne jinam. Třeba když dostane jen kuchyňku (čím méně hraček, tím lépe), tak u ní vydrží celý den :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14335
18.11.14 21:07

Já bych ji koupila, ale přijde mi že ta cena je docela velká- psala si pani, to je použité?? Jestli jo, tak bych to nekupovala, koupíš nové levněji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6578
18.11.14 21:08
@Everyone píše:
Dostane od našich lego a od svého tatínka koloodrážedlo no a já pro ni mám dřevěné kuželky berušky s koulí.
Kuchyňku měla menší, ale moc si s ní nehrála.
No a po pravdě 1500 co za ni paní chce, je pro mě dost, ale co bych pro dcerku neudělala, že

Tak když si s menší kuchyňkou moc nehrála, myslíš, že s větší si hrát bude? :nevim: Koupila bych teda víc drobností. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2429
18.11.14 21:10

kuchynka

Jsem taky sama, proto už od září kupuju každý měsíc aspoň jeden dárek ať toho pak nemám najednou moc..kuchyňku mám ted objednanou za 400kč úplně parádní a zbývající vybavení dokoupím později když někde uvidím za levno.. kuchyňka za 1500kč mi příjde zbytečná..
kuchynka

Příspěvek upraven 18.11.14 v 21:11

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5037
18.11.14 21:11
@Everyone píše:
Dostane od našich lego a od svého tatínka koloodrážedlo no a já pro ni mám dřevěné kuželky berušky s koulí.
Kuchyňku měla menší, ale moc si s ní nehrála.
No a po pravdě 1500 co za ni paní chce, je pro mě dost, ale co bych pro dcerku neudělala, že

Já přehlídla cenu 8o To je dost za kuchyňku s vybavením :think: Osobně bych koupila nějakou obyč, třeba s elektrickou plotýnkou apod., a k tomu jí nakoupit potraviny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin