Reklama

Kouření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.07.09 16:25
Koureni

Tak me zajma kolik z Vas kouri a kolik s Vas se k tomu prizna ale ne pod anonymem.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

radúna
Extra třída :D 11942 příspěvků 08.07.09 16:43

Tak já jsem odnaučený kuřák. Zatím teda :oops: . Donutilo mě přestat těhotenství, přestalo mi to jednoduše chutnat. Ale u prvního těhotenství jsem se dlouho přemlouvala, abych nekouřila. Někdy mám strašnou chuť si zakouřit, ale snad nezačnu. Dneska bych řekla, že je to už o penězích…Ale musím se i pochválit, že jsem patřila mezi ty ohleduplné kuřáky, kteří nehulili nikomu pod nosem a sama jsem nekouřila doma, protože mi to jaksi v uzavřeném prostoru vadilo. Smrdělo všechno a z toho jsem byla dost na nervy. A když vidím ty kuřácké domácnosti, které musí každý rok malovat, protože mají žluté zdi… :roll: , brrrrrrrrrrrrrrr.

radúna
Extra třída :D 11942 příspěvků 08.07.09 16:43

Kattkka, jsem se zapomněla zeptat: Ty jsi kuřačka?

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 08.07.09 16:45

Tak já jsem kuřačka tedy byla, když jsem přišla do jinýho stavu tak jsem přestala, teď kojím tak o kouření taky nemůže být řeč, ale až dokojím, tak si příležitostně ráda jednu dám k vínku.. no jestli mě to ještě bude vůbec chutnat :lol:
A proč se ptáš?

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.07.09 16:52

Me to jen tak zajma.ja sem taky kourila tedka akorat prilezitostne.Nejak me to napadlo.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 08.07.09 17:06

To je spíš zkouška odvahy, ne?

radúna
Extra třída :D 11942 příspěvků 08.07.09 17:07

:) .

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.07.09 17:09

No to je. :lol:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 08.07.09 17:14

Já jsem kuřák když nejsem těhu neb nekojim což je tet muj případ,ale jak dokojim tak budu kouřit zas a těšim se na to. :lol: Samozřejmě nevyhulim 50 denně ,ale tak 10cigaret n balkoně dám .

Magi
Kecalka 421 příspěvků 08.07.09 18:07

Jé Kamčo a není to škoda zas začínat, když už jsi to tak dlouho vydržela? Já jsem taky dřív kouřila, ale přestali jsme s manželem spolu, už je to tak 5 let a na cigaretu si už ani nevzpomenu, dokonce mi to smrdí, když někdo kouří a když vidím maminku s kočárkem nebo vůbec s malými dětmi jak kouří, tak si říkám že to nevypadá fakt pěkně. Jako bývalá kuřačka bych asi měla být tolerantnější :D

stanuska
Echt Kelišová 8671 příspěvků 08.07.09 18:12

Já jsem taky kuřák,tedy když zrovna nejsem těhotná a nekojim.A když nejsem mimořádně v těhle stavech,tak jsem vykouřila i krabku denně,zvláště v práci. :wink:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 08.07.09 18:14

Nevím jestli je to škoda,ale prostě se na to dsně těšim.je to jediná moje činost u které se jako by odreaguju :oops: ..Kafe nepiju,alkohol také né,tak aspon tu igaretu mi doufám nikdo neveme :cry: .

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 08.07.09 18:33

Tak já se jdu taky přiznat,když jsem zjistila,že jsem těhu,tak jsem přestala,pak přišlo kojení a celou dobu jsem měla na cigaretu hroznou chuť,ale vydržela jsem a sotva jsem malého odstavila tak jsem šla znásilnit trafiku :wink: Taky jsem si říkala,že jsem to rok přežila bez cigára,ale když mě to táááááák chutná a když mě něco sere,tak jsem pak tááááááák klidná(že jo Kamčo?) :lol: :lol:

Tak já jsem kuřák!!!

radúna
Extra třída :D 11942 příspěvků 08.07.09 19:07

Teda holky, vy mi ale děláte chutě...... :-) .

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.07.09 19:10

pro radunu :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >