Ukončení kouření v těhotenství, pomohou homeopatika?

Anonymní
27.4.20 12:37

Koureni - homeopatika?

Ahoj holky, kouřim už hodně dlouho krabku denně :oops: je to týden co jsem našla //, plně si uvědomuju že pokračovat v koureni je špatný a chci s.tim seknout. Ze dne na den to ale nejde, hodně jsem to omezila, jsem teď protivná a nervní. Nemáte někdo zkušenosti s homeopatiky nebo něčím jiným, neskodlivym, co by pomohlo zbavit se te příšerné touhy jít a zapálit si? Doufám třeba, že po první kontrole kdy se dozvím že je vše ok se to ve mě třeba zlomí a vůle bude dostatečně silná, ale zatím to tak nemám. Zavislost je svině :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34496
27.4.20 12:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky, kouřim už hodně dlouho krabku denně :oops: je to týden co jsem našla //, plně si uvědomuju že pokračovat v koureni je špatný a chci s.tim seknout. Ze dne na den to ale nejde, hodně jsem to omezila, jsem teď protivná a nervní. Nemáte někdo zkušenosti s homeopatiky nebo něčím jiným, neskodlivym, co by pomohlo zbavit se te příšerné touhy jít a zapálit si? Doufám třeba, že po první kontrole kdy se dozvím že je vše ok se to ve mě třeba zlomí a vůle bude dostatečně silná, ale zatím to tak nemám. Zavislost je svině :nevim:

Představ si dusící se vlastní dítě. Předčasně narozené, protože si něco nedokážeš odepřít. Nejlepší je ani nezačínat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2429
27.4.20 13:01

Nejlepší nezačínát. Jinak doporučuji si přečíst knížku
https://www.prozdravi.cz/…en-carr.html
Nevím jak to funguje či nefunguje ale pár mých známých po přečtení přestalo kouřit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
892
27.4.20 13:33

Sekla jsem s tím ze dne na den, po tom co jsem zjistila, že jsem těhotná. Opravdu je to tak nejlepší, než nějaké postupné snižování. Vždy když jsem dostala chuť na cigaretu, přečetla jsem si nějaký článek o tom, jak i jedna cigareta tomu plodu ubližuje a dost mi to pomohlo. Chuť na cigaretu pak nebyla silnější, než vůle mít zdravé miminko, kterému nechci ubližovat. Držím palce, určitě to zvládneš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
27.4.20 13:36

Seknout s tím jde ze dne na den. Já nikdy nekouřila, ale mám dvě kamarádky, které když zjistily, že jsou těhotné, okamžitě přestaly a byly obě dost vášnivé kuřačky. Mysli na to dítě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat