Kouření Iqos v těhotenství

Anonymní
17.7.20 21:47

Kouření Iqos v těhotenství

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli některá kouřite v těhotenství iqos? Já jsem v 14+ tt a bohužel iqos kourim, dříve jsem kourila normální cigarety. A ano vím, ze kouření v tehu není zdrave..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3347
17.7.20 21:50

Ty jsi se svým zdravym dělej co chceš, ale proč ho nicis i tomu dítěti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1198
17.7.20 21:53

Tak jak to víš, tak proč kouříš? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
17.7.20 21:57

A co čekáš, že Ti někdo odpovídá? „Ano, kouřím, je to erpes rádes, vůbec se toho neboj!“? Je to humus, ničíš zdraví dítěti a jsi nezodpovědná. Hluboce Tebou za tohle pohrdám. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 22:01

Kouřila jsem normální cigarety a věř mi, že teď toho lituju. Žádná cigareta není lepší nebo zdravější. Snaž se s tím skončit co nejdřív. Až pak uvidíš ten malej uzlíček a uvedomíš si jak jsi mu ubližovala, tak ti z toho dobře nebude. Já vím, že zkušenost je nepřenosná, ale zdraví toho miminka je nejdůležitější a už se to nedá vrátit, takže se chovej tak, aby sis pak nemusela nic vyčítat prosím :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.7.20 22:02

Ano kouřila jsem v těhu i v období kojení. Ne moc, ale ano. Stydím se za to? Ano. Proto anonym… Dítě je zdravé, při ukončení kojeni nebyla žádná reakce. Není to správné, ale chápu tě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.7.20 22:04
@Anonymní píše:
Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli některá kouřite v těhotenství iqos? Já jsem v 14+ tt a bohužel iqos kourim, dříve jsem kourila normální cigarety. A ano vím, ze kouření v tehu není zdrave..

Hele já si dala někdy v 6tt 0,5dcl proseca a nervy jsem z toho měla ještě půl roku po porodu… No ale kouření je asi v pohodě… :roll: nebo co chceš slyšet? Kur dál nic se nestane… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.7.20 22:09

Ja kourila u prvniho normal cigarety, sice mene ale kourila. Dodnes si to vycitam. Maly je zdravy jako ryba, zadne nasledky zaplat panbuh. Anonym prosim

• Nahlásit
  • Citovat
1422
17.7.20 22:11

Vyprdni se na to. Je to fakt hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1094
17.7.20 22:14

Co chces slyset?

Ja iqos kourim. Ale jakekoliv tehotenstvi(4×) neexistovalo ze bych si zapalila. To same kojeni nebo tak.
Proste miminko a cigaro k sobe nepatri. Nikdo ti na to nemuze odpovedet nic dobreho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6417
17.7.20 22:24

Nepodporuji to, ale jako odnaučený kuřák té chápu. Osobně si myslím, ze je Iqos o neco méně škodlivý než klasické cigarety, ale to nemění nic na faktu, ze v těhotenství kouřit je fakt blbost. Vydržet to jde, když se kousneš. Zároveň vím, ze ty řeči o tom jak kouřením ublizujes dítěti ničemu nepomuzou a naopak si víc ve stresu, tak se to svaz co nejvíc omezit. A ano znám holky které cele těhotenství koupili ať už Iqos nebo normální cigarety. Děti mají normální, nijak extra nemocný, co bude v budoucnu nikdo neví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
17.7.20 22:26

Zvysene riziko umrti na SIDS, nizsi vaha mozku, zvysene riziko potratu a neprospivajiciho plodu, snizene IQ, naruseny neurologicky vyvoj, plicni problemy, ktere se diteti mohou rozvinout klidne za desitky let. Stoji ti jakakoliv zavislost za to? Predpokladam, ze potrebujes nakopnout do zadku, abys zvladla prestat a nesbiras tady kamaradky do klubu pratel nikotinu, tak seber odvahu, pogoogli si co to plodu dela a vykasli se na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12903
17.7.20 22:35

Ať tě někdo propleskne, chudák to malé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
17.7.20 22:49

Porodit zdravé nebo nemocné dítě je vždycky sázka do loterie. Stejně jako matky alkoholičky, feťačky, porodí zdravé dítě, tak ekobio matky porodí nemocné. Nikdy nevíš, jak to dopadne. Jde jen o to, jak moc chceš napomáhat té smutnější variantě. Nemusí to dopadnout špatně. Ale může. Ale to i když nekouříš :nevim: Abych se přiznala, vlastně netuším, proč jsou tyto diskuze zas a znova zakládány.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
17.7.20 22:50

Před otěhotněním jsem kouřila 12 let… Přestala jsem ihned, když jsem objevila na testu 2 čárky… Lituju pouze toho, že jsem nepřestala dřív… Člověk si hold musí vybrat, jestli chce mít zdravé dítě, nebo oželí chuť na cigaretu… A, ne, vážně neni těžký přestat…

Příspěvek upraven 17.07.20 v 22:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama