Krev po zákroku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.18 06:29
Krev po zákroku

Hoj holky, jsem po 3.zakroku dle Barona, jeste jedno sezeni a všechny 4 uzle snad budou pryc. Vždycky jsem po tom nasla trochu krve na stolici…Ale dneska 3.den po zákroku byl na stolici krvavý hlen. Měla jste to nektera? Kolonoskopii Mám ok.diky

Reakce:
P.
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 25.07.18 06:45

Tak už jsem nasla :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního!“ Číšník z Kurvahošigutntag se vrací ve velkém stylu

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního! Já odcházím, já odcházím!“ rozčílí se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >