křik a lezení ve spánku

Anonymni
22.9.08 09:54

křik a lezení ve spánku

Prosím, máte někdo podobnou zkušenost ? Mám 9 měsíční holčičku, když byla malinká, spinkala v noci jak zlatíčko. Teď se to ale zlomilo. Večer jde spát kolem 8 h., usíná v klidu, pak ale kolem 11 h. začne strašně křičet či brečet (ale slzičky nemá). Je to spíš v polospánku. Na chvíli se uklidní a pak to začne znovu. Také se ve spánku překulí na bříško, z toho si sedne, někdy i stoupne a křičí, také v polospánku lozí po postýlce, samozřejmě se bouchá do hlavičky o šprušle postýlky, jak skoro ještě spí. Nevím co s tím ?? Parkrát jsem si ji vzala do postele, tak někdy křičí také a pak usne, jenže to se zase já nevyspím. Měl jste někdo podobnou zkušenost ?
Děkuji všem

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

43
22.9.08 10:12

Ahoj, máme 11měsíční holčičku a je to naprosto to samé.Mluvila jsem o tom i s doktorkou, že malá opravdu špatně spí a ona mi doporučila vyzkoušet homeopatický sirup Sedalia.Mají ho normálně v lékárně. Měl by být na neklidné spatní. Dává se lžička ráno a lžička večer.Vyzkoušeli jsme ho, malá je teď troškuklidnější, buď je to opravdu tím sirupem nebo ji zkrátka přestalo trápit to,co způsobovalo její neklid. Držím pěsti,ať se vám spánek brzy srovná. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2753
22.9.08 10:25

jo, to znam duverne, malej to ted - je to tak tyden - taky zacal delat. driv se obcas budil tim,z e se obratil na bricho a zacal past. ted uz na brisku spat umi. ale zacal se budit nejak vic, ze si az stoupne a hulaka pres celou loznic…a tim se probere a nechce usnout :roll: pomaha jen vzit ho do nasi postele, ale tim se taky ja nevyspim…takze mi zbyva nez doufat, ze to brzo prejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
549
22.9.08 14:32

Ahojky, mi to prijde, ze mozna mate udobi nocniho besu. Podstatne je pry dite nebudit, protoze pak je to jeste horsi. U nas to bylo tak, ze se mi maly se strasnym brekem „vzbudil“, ale dival se na me, jako by me neznal, jen se tak divoce koukal kolem sebe a desne plakal. Pomohlo jen vzit opatrne z postylky a broukat mu nejakou znamou pisnicku. To se zase brzy zklidnil. Kdyz jsem se ho snazila vzbudit a uklidnovat ho konejsenim a mluvenim k nemu, vystupnovalo se to az do hysterie a nebyl k utiseni strasne dlouho, nekdy i pul hodiny.
Drzim pesti, aby to zase brzy preslo. :lol:
Marketa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
26.2.09 11:12

Ahoj vsem.
Pisi sem, protoze se potrebuji vypovídat a třeba mi některá z vas poradite, co mam delat, i kdyz zde uz probehlo par info.
Mame doma 8 mes. chlapecka, do 6 mes spinkal krasne a od pul roku je to narocne. Usina kolem 19:30 a pak se vzbudi kolem 22 hodiny, budi se silenym placem, nekdy mam pocit ze ještě spi a place a není k utiseni a pak se probere a nechce byt v postylce, porad se stavi. Nejdříve jsme si mysleli, ze ma nejake trapeni, ale nevypada to. Nechci ho vyndavat z postylky a nemuzu ho tam nechat samotneho, protože se stavi a obcas se pousti. Uchovat v naruci nechce. A tak tam az do pulnoci bojujeme, kdy pak vycerpanim, uplne ubreceny, usne. A tak to je každý den, jen s tim rozdilem, ze je to jednou ve 22 a jednou od pulnoci a nekdy i od 3. A budicek mame v 5:30. Zkousela jsem si ho vzit i k sobe do postele, ale to je ještě horsi. Každý vecer s napetim ocekavam, kdy se nas drobecek vzbudi a zacne dvouhodinovy boj. Poslední dobou jsem v noci z neho dost vycerpana a jsem na nej oskliva, obcas ho i placnu, i když to nemá zadny účinek a pak me to mrzi. Muzete mi někdo něco poradit co s tim? Nebo nejakou útěchu jako, ze to za mesic nebo dva prejde (ze by ještě ve me trocha optimismu zustala :-) )
Moc dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama