Krmit hned odstříkaným mlékem?

Anonymní
12.9.20 16:39

Krmit hned odstrikanym mlékem ?

Ahoj, malá nechce sat mléko přímo z prsu, tak odstrikavam. Doktor mi říkal ze nemam hned krmit odstrikanym mlékem ale dat ho do lednice a použit to z předešlého odstriku? Přijde mi to zbytečně komplikované, proc bych neměla krmit hned in co odstrikam?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4733
12.9.20 16:40

Krm tím co odstrikas hned. Přece nebudeš krmit bůhví jak starým mlikem, fuj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24427
12.9.20 16:44
@Anonymní píše:
Ahoj, malá nechce sat mléko přímo z prsu, tak odstrikavam. Doktor mi říkal ze nemam hned krmit odstrikanym mlékem ale dat ho do lednice a použit to z předešlého odstriku? Přijde mi to zbytečně komplikované, proc bych neměla krmit hned in co odstrikam?

Krmila bych tím nejčerstvějším, pokud je ta možnost.

@mackA159 píše:
Krm tím co odstrikas hned. Přece nebudeš krmit bůhví jak starým mlikem, fuj…
Žádný fuj, když byl syn na nedonošeneckém odd. a manžel mu vozil odstříkané mléko, tak taky bylo to, které jsem nasbírala od předešlého dne.

Příspěvek upraven 12.09.20 v 16:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4733
12.9.20 16:49
@lleennttiillkkaa píše: Žádný fuj, když byl syn na nedonošeneckém odd. a manžel mu vozil odstříkané mléko, tak taky bylo to, které jsem nasbírala od předešlého dne.

Když už bych krmila mlikem starým víc jak pár hodin, tak leda z mrazaku. Ne každý má lednici natolik stupňů, aby se v tom nemnozily rychle bakterie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51076
12.9.20 17:32

Tak všude doporučují, že v lednici lze mléko skladovat až 24 hodin, pár hodin na to fakt vliv mít nebude. Ale z logiky věci čerstvě odsáté je nejčerstvější, má i správnou teplotu, netřeba blbnout s ohříváním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
12.9.20 17:34

@mackA159 a tys to delala, nebo zas jen teorie, aproto fuj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
12.9.20 17:34
@Anonymní píše:

Lepsi je z lednice, protoze to cerstve odsate muzes zase pouzit z lednice pozdeji. Proste delas kolecko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4733
12.9.20 18:02
@Yorkmut píše:
@mackA159 a tys to delala, nebo zas jen teorie, aproto fuj?

Proč bych měla krmit dítě něčím co se mi hnusi? Sama bych se toho mlika nedotkla, pokud by mi leželo 24h v lednici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
12.9.20 18:03

Mala mi taky nechtela sat tak jsem delala kolecko…nakrmila jsem odstrikanym ohratym MM z lednice a po krmeni si odsala na dalsi krmeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10140
12.9.20 18:13
@mackA159 píše:
Proč bych měla krmit dítě něčím co se mi hnusi? Sama bych se toho mlika nedotkla, pokud by mi leželo 24h v lednici.

Tobě neleží nikdy nic 24 hodin v lednici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
12.9.20 19:05
@mackA159 píše:

Takze princip krmeni odsatym mlekem neznas. Ale vis, jak to ma byt. No neprekvapilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4210
12.9.20 20:01

Ahoj, já jsem pro dceru odstříkávala mléko 8 měsíců, takže mám docela zkušenost. :-) Většinou jsem jí dávala mléko, které jsem rovnou odstříkala. Když jsem měla přebytek mléka, dávala jsem do mrazáku (používala jsem sáčky na mléko od Aventu). Pokud byl přebytek malý, dávala jsem do lednice. :palec: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7960
13.9.20 01:28

Nechces si nechat poradit od zkusene laktacni poradkyne, abys mohla normalne kojit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama