Kroměřížská osmnáctka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanka123456
Kecalka 160 příspěvků 07.03.17 17:57
Kroměřížská osmnáctka

Ahoj maminky,
nevím kam jinam si jít pro zkušenosti, tak píšu sem. Chci se zeptat: Absolvovala některá z vás nebo z vašich známých léčbu neurotických potíží v Kroměříži, kterému se říká Kroměřížská osmnáctka? Je to léčba skupinovou psychoterapií pod vedením profesora Kratochvíla a lékařka mi ji doporučuje. Mám jí dát vědět příští týden, jestli bych měla zájem a potřebovala bych něčí osobní zkušenost.
Děkuji všem za reakce, pište klidně i anonymně, chápu, že je to citlivé téma

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >