Kroužek pro děti s maminkama

959
9.12.19 10:42

Kroužek pro děti s maminkama

Zdravím všechny,
Ráda bych se zeptala jestli nekdo nevite jak je to s založením kroužku. Není to klasický kroužek jen pro děti ale pro děti (1-4 roky) s maminkama. Předpokládám, že i když na tom nechci vydělávat, ale budu od maminek vybírat „krouzkovne“ na každé schůzce neco kolem 30 Kč abych zaplatila prostor a materiál (papíry, barvy, a jine pomucky), tak si musim zalozit živnost. Ale vůbec nemám představu jakou živnost. :oops:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2178
9.12.19 11:14
@flicek18 píše:
Zdravím všechny,
Ráda bych se zeptala jestli nekdo nevite jak je to s založením kroužku. Není to klasický kroužek jen pro děti ale pro děti (1-4 roky) s maminkama. Předpokládám, že i když na tom nechci vydělávat, ale budu od maminek vybírat „krouzkovne“ na každé schůzce neco kolem 30 Kč abych zaplatila prostor a materiál (papíry, barvy, a jine pomucky), tak si musim zalozit živnost. Ale vůbec nemám představu jakou živnost. :oops:

Me prijde nejjednodussi delat takovou cinnost v ramci nejake vetsi organizace-administrativu pak zajisti ta organizace, poskytne prostory. Treba do DDM staci prijit a rict, ze byste rada vedla klubik pro deti. Ta organizace pak muze zajistit treba supl, kdyz budete nemocna. Vybirat pokazde 30 kc je narocne-musete do ucetnictvi dat pokazde seznam se jmeny, kdo platil(alespon po nas to pred 10 lety chteli). Pak lidem vystavit potvrzeni, ze zaplatili. Jednodussi je vybrat treba pololetne 800Kc. Nebo treba v externich prostorach, ale v ramci nejake organizace. Sama bych se bala, jak se rika pro dobrotu na zebrotu.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat