Krvácení a gynekologická prohlidka

Anonymní
29.3.16 22:35

Krvaceni a gynekologicka prohlidka

Ahoj, zitra mam jit na prevenci a uz druhy den slabe krvacim, ac jsem teprve cca 23. dc. Minuly mesic jsem krvacela tez, pricitala jsem to sexu. Mam se preobjednat nebo byste sly? Moc se mi tam takto nechce. Muze me vysetrit vubec :oops:? Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5593
29.3.16 22:37

Nebylo by snazsi zitra zavolat do ordinace a domluvit se tam? Sestricka ti jiste poradi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.16 22:40

@AndreaS92 asi jo. Mam to v planu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.16 22:44

Byla jsem objednaná na prevenci a začala jsem neočekávaně krvácet v půlce cyklu. Lékař mě vyšetřil i přes silné krvácení (asi by ani i jinak nezjistil příčinu) a navíc mi udělal i to preventivní vyšetření.
Nicméně asi osobně 24DC bych se přeobjednala a nebo si tam zavolej. Je fakt, že mám cykly někdy kratší, takže se raději objednávám na do 21dne cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.16 22:52

Diky. Ja mam obvykle 28 dnu. Menses mivam i 12 dnu. Takze trefit se, to je umeni. Zitra tam zavolam a uvidime. Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
16414
29.3.16 23:05

Muze byt nekde problem kdyz tak krvacis. Zavolala bych do ordinace a domluvila se co a jak.. At neco nezanedbas..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
30.3.16 06:33

Nemůže to být ovulační krvácení? :nevim: Určitě bych do ordinace zavolala a domluvila bych se tam, ale asi bych se spíše přiklánila k tomu, na prohlídku jít už jen kvůli tomu, že to může být nějaký problém, tak ať to nezanedbáš. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
30.3.16 06:42
@Anonymní píše:
Ahoj, zitra mam jit na prevenci a uz druhy den slabe krvacim, ac jsem teprve cca 23. dc. Minuly mesic jsem krvacela tez, pricitala jsem to sexu. Mam se preobjednat nebo byste sly? Moc se mi tam takto nechce. Muze me vysetrit vubec :oops:? Diky.

zašla bych tam i tak, 23 dc není běžné krvácet, takže bych to řešila takto.. mi dr dělal prohlídky i při krvácení - nešlo zastavit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.16 08:57

zakl.

Díky. Zavolám tam, ale už se smiřuji s faktem, že tam budu muset jít i v tomhle stavu, ač mi to je strašně nepříjemné. Nerada tam chodím i normálně, ne tak takhle. Ale mám dvě děti, tak se o sebe musím starat!

• Nahlásit
  • Citovat
16414
30.3.16 09:11
@Anonymní píše:
Díky. Zavolám tam, ale už se smiřuji s faktem, že tam budu muset jít i v tomhle stavu, ač mi to je strašně nepříjemné. Nerada tam chodím i normálně, ne tak takhle. Ale mám dvě děti, tak se o sebe musím starat!

Ja krvacela vic jak rok a ctvrt v kuse a prohlidek jsem mela nescetne…je to jen pro tebe neprijemne doktori jsou na to zvykli…je lepsi to nepodcenit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.16 09:19
@Bobby píše:
Ja krvacela vic jak rok a ctvrt v kuse a prohlidek jsem mela nescetne…je to jen pro tebe neprijemne doktori jsou na to zvykli…je lepsi to nepodcenit

No to je hrozný. A povedlo se to vyřešit? Já už trochu klesám na mysli, špinění mě trápí už dlouho. A teď zas tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
16414
30.3.16 09:35
@Anonymní píše:
No to je hrozný. A povedlo se to vyřešit? Já už trochu klesám na mysli, špinění mě trápí už dlouho. A teď zas tohle.

Nepomohly leky na zastaveni, vedeni cyklu, vyskraby…proste nic…ted to mam cca 3 mesice lepsi diky vyvolavani ovulace fytosojou a uzivanim shatavari..takze zabojujeme o druhe dite a pak me nejspis ceka radikalni reseni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
30.3.16 09:39
@Anonymní píše:
Ahoj, zitra mam jit na prevenci a uz druhy den slabe krvacim, ac jsem teprve cca 23. dc. Minuly mesic jsem krvacela tez, pricitala jsem to sexu. Mam se preobjednat nebo byste sly? Moc se mi tam takto nechce. Muze me vysetrit vubec :oops:? Diky.

Krvácení samo o sobě nevadí, spíš jde o to, aby se povedly odebrat vzorky na cytologii a nebyly tím nějak znehodnocené. Prober to se sestrou/doktorkou, co ti doporučí v tvém konkrétním případě.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama