Krvácení do čelního laloku u novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
čolíto93
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 08.01.19 21:54
Krvaceni do celniho laloku u novorozence

Zdravim, ted 3.1 jsem porodila dceru Elisku. Bohuzel v 5.1 se u ni objevily krece a byla prevezena na JIRP v Praze 2, kde bylo zjisteno krvaceni do praveho celniho laloku a kvuli zhorseni zdr. stavu je v umelem spanku a na plicni ventilaci. Duvod krvaceni zatim neni znam. A jak to s Eliskou dopadne take ne. Je tu nekdo kdo ma podobnou zkusenost a byl by ochotny se o ni podelit? Mam o malou hrozny strach ale kvuli 2lete cacorce musim byt schopna fungovat s nezhroutit se.

Reakce:
KristýnaHavlová
Povídálka 19 příspěvků 08.01.19 22:03

Můj komentář vám moc neporadí, ale jen jsem vám chtěla napsat, že maličké držíme palce, aby byla v pořádku :,( :srdce: držte se

annasmyc
Kecalka 480 příspěvků 08.01.19 22:03

radu nemám,ale posílám moc sil Elišce a tobě, ať tu bitvu vyhrajete :srdce: :srdce: :srdce:

pampalin
Závislačka 4303 příspěvků 08.01.19 22:04

Zkušenost nemám, ale moc a moc držím pěsti a posílám hodně sil. Držte se! :hug:

browneye
Stálice 64 příspěvků 08.01.19 22:05

Také radu nemám, ale držím pěsti a věřím, že to dobře dopadne! :srdce: :hug:

terinka4444
Hvězda diskuse 69423 příspěvků 08.01.19 22:07

i já. Elišce přeji všechno zdraví světa :srdce:

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 08.01.19 22:08

Jen ať to dobře dopadne držte se :hug:

Kukacka123
Závislačka 2847 příspěvků 08.01.19 22:11

:,( Osobni zkusenost nemam, ale posilam strasne moc sily, at to zvladnete :hug: :hug: :hug:

luloinka
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 08.01.19 22:14

Držím všechny palce co mám a budu na vás myslet :srdce: :hug:

Terka14
Kecalka 322 příspěvků 08.01.19 22:28

Bohužel, také nemám radu :( ale držím moc palce ať to dobře dopadne a ať máte malickou brzy doma :srdce: :hug: :hug: :hug:

CocoCoco13
Povídálka 41 příspěvků 08.01.19 22:31

Neporadím, ale držím palečky ať všechno dobře dopadne :kytka: :hug: :hug:

Teresa.p
Kecalka 348 příspěvků 08.01.19 22:34

zkuste na fb stranky nedoklubka. denne tam pisou maminky jak mely deti problemy po narozeni a nakonec jsou ok :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 22:39

Ja lehkou zkusenost mam (kdyz dovolite z duvodu zdravotnich informaci anonymne). Mladsi syn mel ve 3 dnech veku take krece (ne tedy s krvacenim do mozku) a dnes je z nej zdravy, sikovny 3 lety kluk. :palec: :kytka: :srdce: Chapu, jak vam je, nam doktori nechteli ze zacatku rikat vubec zadnou prognozu… Preji vam hodne sil a stesti a zdravi pro Elisku, at vse zvladnete! :kytka: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 23:04

U novorozene dcery byla diagnostifikovana bakterialni meningitida. Vse Pak ok. Dobra rada: negoogluj na netu a duchovne byt silna ( i vira v boha pomuze)

Gumidci
Závislačka 4331 příspěvků 08.01.19 23:54

Držíme palce. Již jsem Vás příspěvek četla ve skupině kliniky,kde Eliska je. Věřte tam lékařům a ať je malička v umělém spánku snažte se s ní být co nejvíc a být silná pro ni,ona Vás teď potrebuje. Lékaři na tomto pracovišti mi zachránili syna a jsou to odborníci na svém místě!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >