Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ja krvacela po cele setinedeli a 14 dni na to dostala menstruaci diky nasazeni antikoncepce
Já hodně krvácela při druhém porodu ale to jen v nemocnici a to mi dali duratocin. doma už pak ani tolik ne ![]()
@blondie_blondie píše:
Ahoj holky,chtěla bych se zeptat. Jak dlouho jste krváceli po císařském řezu? Jsem už 3týdny ale krvácím pořád.
Ještě bych chtěla dodat, že plně kojím.
Jen bych chtěla vědět jak dlouho to bude ještě přibližně trvat a zdali je to normální.Cca 20 dni, kdy to postupne slablo. Ted skoro po celem mesici uz ne. Jen vyjimecne. Spis jsem zvedava zda poznam, ze prisla menstruace:-)))
Moc děkuji