Krvácení po císaři při kojení

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5239
7.4.15 19:04

Ja krvacela po cele setinedeli a 14 dni na to dostala menstruaci diky nasazeni antikoncepce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6243
7.4.15 20:21

Asi 4 týdny, ocistky pak odchazely až do 8 týdnů :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
7.4.15 21:30

Já asi 5 týdnů, ze začátku víc, pak už spíš jen trošku…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
506
8.4.15 15:38

Já jsem krvácela 8 týdnů, takže v klidu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
64
8.4.15 15:50

Já hodně krvácela při druhém porodu ale to jen v nemocnici a to mi dali duratocin. doma už pak ani tolik ne ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kamikadze
8.4.15 19:22
@blondie_blondie píše:
Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat. Jak dlouho jste krváceli po císařském řezu? Jsem už 3týdny ale krvácím pořád.
Ještě bych chtěla dodat, že plně kojím.
Jen bych chtěla vědět jak dlouho to bude ještě přibližně trvat a zdali je to normální.

Cca 20 dni, kdy to postupne slablo. Ted skoro po celem mesici uz ne. Jen vyjimecne. Spis jsem zvedava zda poznam, ze prisla menstruace:-)))

Moc děkuji :kytka:
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková