Krvácení v 6tt těhotenství

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evianaen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 21:31
Krvácení v 6tt těhotenství

Ahoj, měla jsem zpoždění MS nějakých 13dní.. 26.12.jsem dostala MS hodne slabou další den zase nebyla a pak zase ano a takhle to bylo az do nedělního odpoledne..dělala jsem si tehotensky test ve čtvrtek odpoledne vyšel pozitivní dalsi test v patek rano a zase pozitivní jenomže v neděli se MS rozjela a byla hodně silná.. kusy sliznice ze me padaly a bolelo me trochu břicho ale byla to bolest jako při MS tak jsem to nějak moc neresila a ve středu jsem šla na gyndu kde mi doktorka řekla ze na ultrazvuku nic nevidi a vzala.mi krev další den byl vysledek krve a hcg v krvi bylo 1250 a že jsem v 6tt a rekla mi že mam riziko mimodelozniho těhotenství a že se ji ta menstruace vůbec nelíbí a vzala mi další krev další den jsem si volala na vysledek krve a rekla mi ze hcg trošku kleslo a že další tyden v pondělí mam jít na vyšetření a další krev. Menstruace po 10 dnech přestala ale stále cítím takové nafoukle a bolavé břicho a picha me dole u vaječníků vůbec nevím co mam čekat jestli se mimco ještě na ultrazvuku ukáže nebo sem potratila nebo opravdu je to mimodelozni měl prosím někdo podobnou zkušenost děkuju za každou odpověď jsem strašně nervózní z toho co bude ????

Reakce:
sediza
Závislačka 2730 příspěvků 05.01.19 21:35

Na 99% jste potratila. HCG kleslo. Neplašila bych.

Markéta80
Hvězda diskuse 45882 příspěvků 05.01.19 21:35

@evianaen pokud hcg kleslo došlo k potratu a jen doufat aby hcg rychle kleslo na 0. Taky by mohlo jít o mimoděložní, další ko ukáže, jak utz tak i krev ale jak hcg neroste ale klesá je konec :hug:

Beru1234
Povídálka 33 příspěvků 06.01.19 15:21

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat. V pátek odpoledne jsem si dělala tt viz. foto Mammatest 10,zkoušela jsem to pro jistotu 2× cca 3 hodinky po sobě.

Dnes mě z ničeho nic začalo bolet v podbřišku a přišlo lehčí krvácení.

Pro jistotu jsem si teď dělala Livsane 25 a tam nic.

Nemáte s tím někdo zkušenost ? :nevim: Nevim,co si myslet a mám docela strach.

Váš příspěvek
Reklama