Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@stinga píše:
jo také mně to napadlo, včera aspoň měla 4 jména, a dnes založený profil jen 2 nejčastější jména,
nuda, nuda,
Ja myslim, ze je totez i tahle diskuze
@Kelsey píše:
Vsadím se, že je to stejná osoba. Jen je založený nový profil. https://www.emimino.cz/…ceru-511911/
Nejspis jsou 3 diskuze na tohle tema
@stinga no,ctak každého věc, no.
Eliška je pro mě ošklivé jméno, Elen/a je krásné.
Když se jim jména líbí, nemusí je zajímat, ze je jemno v top 10.
@p.Zv. píše:
Nejspis jsou 3 diskuze na tohle tema
ano, to je určitě také její diskuse, nechápu to, možná nějaký trolling na rozvíření vod
@g.sandova píše:
@stinga no,ctak každého věc, no.
Eliška je pro mě ošklivé jméno, Elen/a je krásné.
Když se jim jména líbí, nemusí je zajímat, ze je jemno v top 10.
ptá se ve třech diskusích na názor, tak musí očekávat různé názory,
kdyby byla přesvědčená, tak dá jméno jaké chce
@Laurina6969 píše:
Dobrý den, jsme ve 3 měsícu těhotenství a už mám rozhodnutá 2 jména ale nevím přesně jaký, pomozte mi s výběrem prosím
- Eliška
- Elena
Eliška
@Popokatepetla píše:
Elena - krásné jak pro malou Elenku, tak pro dospělou Elenu. Eliška bych se jmenovat nechtěla. Nemám ráda, když mě jako dospělou ženu někdo oslovuje zdrobnělinou a taková Eliška nemá na výběr
Jakto, že nemá na výběr? Moje dcera má kamarádku Elišku a nikdo ji Eliško neříká, pro všechny je to Ela.
@lelulanda píše:
Elena
Elenu bych nedávala, to si každý bude myslet, že to je Helena. Bude pořád říkat, bez H. Je to takové divné jméno. Eliška je hezčí, ale je fakt, že nyní je to samá Ela a Ema v různě psaných variantách a Elišek je také dost. Pro holky je takový velký výběr jmen, a přitom se nyní pořád dávají nějaká jména od E.
@Laurina6969 píše:
Dobrý den, jsme ve 3 měsícu těhotenství a už mám rozhodnutá 2 jména ale nevím přesně jaký, pomozte mi s výběrem prosím
- Eliška
- Elena
kdo všechno je těhotný, když píšeš „jsme ve třetím měsíci“?
Eliška se mi nelíbí, nemám ráda jména, která zní zdrobněle už v základním tvaru (Eliška, Anežka, Štěpánka atd.) Dala bych Elen/Ellen, to mi nepřijde tak tvrdé jako Elena. Ale jak tu už někdo psal, tak z předchozího výběru, Valerie je top ![]()