Které jméno je lepší?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1214
17.11.23 20:59
@stinga píše:
jo také mně to napadlo, včera aspoň měla 4 jména, a dnes založený profil jen 2 nejčastější jména,
nuda, nuda,

Ja myslim, ze je totez i tahle diskuze

https://www.emimino.cz/…icka-511904/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1214
17.11.23 21:05
@Kelsey píše:
Vsadím se, že je to stejná osoba. Jen je založený nový profil. https://www.emimino.cz/…ceru-511911/

Nejspis jsou 3 diskuze na tohle tema

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
17.11.23 21:08

@stinga no,ctak každého věc, no.
Eliška je pro mě ošklivé jméno, Elen/a je krásné.
Když se jim jména líbí, nemusí je zajímat, ze je jemno v top 10.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
17.11.23 21:09
@p.Zv. píše:
Nejspis jsou 3 diskuze na tohle tema

ano, to je určitě také její diskuse, nechápu to, možná nějaký trolling na rozvíření vod

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1214
17.11.23 21:10

Kazdopadne za me je to

  1. Valerie
  2. Elena
  3. Eliska
  4. Nela
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
17.11.23 21:10
@g.sandova píše:
@stinga no,ctak každého věc, no.
Eliška je pro mě ošklivé jméno, Elen/a je krásné.
Když se jim jména líbí, nemusí je zajímat, ze je jemno v top 10.

ptá se ve třech diskusích na názor, tak musí očekávat různé názory,
kdyby byla přesvědčená, tak dá jméno jaké chce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
18.11.23 17:10
@Laurina6969 píše:
Dobrý den, jsme ve 3 měsícu těhotenství a už mám rozhodnutá 2 jména ale nevím přesně jaký, pomozte mi s výběrem prosím
  • Eliška
  • Elena

Eliška

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
18.11.23 17:14
@Popokatepetla píše:
Elena - krásné jak pro malou Elenku, tak pro dospělou Elenu. Eliška bych se jmenovat nechtěla. Nemám ráda, když mě jako dospělou ženu někdo oslovuje zdrobnělinou a taková Eliška nemá na výběr :nevim:

Jakto, že nemá na výběr? Moje dcera má kamarádku Elišku a nikdo ji Eliško neříká, pro všechny je to Ela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3811
18.11.23 18:41
@lelulanda píše:
Elena

Elenu bych nedávala, to si každý bude myslet, že to je Helena. Bude pořád říkat, bez H. Je to takové divné jméno. Eliška je hezčí, ale je fakt, že nyní je to samá Ela a Ema v různě psaných variantách a Elišek je také dost. Pro holky je takový velký výběr jmen, a přitom se nyní pořád dávají nějaká jména od E.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17441
18.11.23 18:47
@Laurina6969 píše:
Dobrý den, jsme ve 3 měsícu těhotenství a už mám rozhodnutá 2 jména ale nevím přesně jaký, pomozte mi s výběrem prosím
  • Eliška
  • Elena

kdo všechno je těhotný, když píšeš „jsme ve třetím měsíci“?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
18.11.23 18:49

Eliška se mi nelíbí, nemám ráda jména, která zní zdrobněle už v základním tvaru (Eliška, Anežka, Štěpánka atd.) Dala bych Elen/Ellen, to mi nepřijde tak tvrdé jako Elena. Ale jak tu už někdo psal, tak z předchozího výběru, Valerie je top :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Violet792
22.12.23 19:23

Elen/Ellen :srdce: Eliška se mi nelíbí :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková