Které umělé mléko zabralo proti zvracení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.04.11 11:43
Které UM zabralo proti zvracení?

ahoj
jelikož náš malý extrémně blinká, prostě co jídlo to šavle (fakt šavle, ne ublinknutí) chci se zeptat, jestli vám nějaké mléko zabralo, aspon, že by nezvracel po každém jídle :)

četla jsem, že beba i ta normální pomohla 8-o
jsme na nutrilonu 1¨a nutrilonu AR, bleje obe stejne

dekuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
rybkabezvody
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 03.04.11 11:45

u nás Beba nepomohla :-(

co Nutriton?

Ewule0712
Závislačka 3621 příspěvků 03.04.11 11:46

a co zahustit Nutritonem? Mareček vždycky házel šavle po říhnutí, vyletělo mu to všechno, po Nutritonu ani kapička.

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.11 11:49

můžeš zkusit GASTROTUSS Baby sirup, je to take na zvracenia je to celkem novinka

u nas nepomohlo nic, zvracel MM s Nutritonem i Nutrilon AR :zed:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.04.11 11:51

jsme na UM a nutriton je do MM, a asi to same co nutrilon ar, ne??

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.11 12:03

Nutriton je na zahuštění čehokoliv, MM, UM atd, já s ním dokonce zahuštovala i první příkrmy protože mi doma zbyl :lol: :lol: Zkus se podívat po tom Gastrotussu, co jsem četla reakce tak je s ním hodne maminek spokojených

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.04.11 12:06

to bude v lekarne zase palka :(

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.11 12:09

no koukala jsem že stojí okolo 180kč, to ten Nutriton je ještě dražší, přes 200,–. My si s tím užili minimálně půl roku, potom to postupně přešlo ve slintání a stejně bych ho mohla neustále převlíkat :roll:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.04.11 12:18

krystof silntal jeste pred mesicem, porad chodil s plinou kolem krku :lol:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 03.04.11 13:14

Nám taky AR (Beba) nepomohlo a navíc jsem díky němu byla ještě vzteklá, protože nešlo pořádně rozmíchat a ucpávalo savičku. Ale to je jen proti ublinkávání a ne proti blinkání, zkus zajít k dr. protože jestli takle hodně blinká po každym jídle, tak bych to moc nepodceňovala, nechci strašit, ale jistota je jistota. Držim palce ať se to co nejrychleji spraví a ať je v pořádku. A nebo je taky možný, že se přecpává?

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 03.04.11 13:21

Ahoj,
nám takhle zvraceli oba po Bebě, hned jak dopili hodili šílenou šafli a pak se i pos.ali, třeba malému nesedí Nutrilon. Možná bych napřed zkusila změnit klasické mlíčko než zahustit. Co Sunar?

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.04.11 13:27

antirexluxni nutrilon zvraci, norrrmalni taky a sunar taky

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 03.04.11 13:37

mněla jsem to s malou taky zvracela zkoušela jsem kde co i AR a nic tak jsem se vrátila k Nutrilonu a sousedka mi poradila (stará praktická DR) abych nechala během jednoho krmení 2× - 4× odříhnout a přestala zvracet byl to vzduch malá strašně hltala.

Ewule0712
Závislačka 3621 příspěvků 03.04.11 18:46

já to dávala do klasického Nutrilonu a pak do Hami, cca v půl roce, jsem to přestala kupovat a zahušťovala mlíko jednou odměrkou rýžové kaše od Nestle a super, Nutriton stojí cca 180-200,– a ta kaše (jsou to jen rýžové vločky) 30,– :palec:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.04.11 20:43
Blanka S píše:
mněla jsem to s malou taky zvracela zkoušela jsem kde co i AR a nic tak jsem se vrátila k Nutrilonu a sousedka mi poradila (stará praktická DR) abych nechala během jednoho krmení 2× - 4× odříhnout a přestala zvracet byl to vzduch malá strašně hltala.

to on krká, bez krkání bych ani nezkoušela krmit, ale on si odříhne a pak stejně hodí

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >