Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Jahudka82 nepouzival ho nikdo. Meli dost velky dum, kdyz jsme prijeli na navstevu, meli jsme pro sebe kuchyn + loznici po babicce, rodice meli svou kuchyn + jidelnu + loznici, a nahore byl obyvak a byvale detske pokoje a tam se proste nechodilo.
U nas maji v rodine vsichni propojene kuchyne s obyvakem a navstevy se zasadne hromadi v kuchynske casti. Proto rikam, ze mame velkou obytnou kuchyn a obyvak jsme zrusili.
@Ijen píše:
@Jahudka82 nepouzival ho nikdo. Meli dost velky dum, kdyz jsme prijeli na navstevu, meli jsme pro sebe kuchyn + loznici po babicce, rodice meli svou kuchyn + jidelnu + loznici, a nahore byl obyvak a byvale detske pokoje a tam se proste nechodilo.U nas maji v rodine vsichni propojene kuchyne s obyvakem a navstevy se zasadne hromadi v kuchynske casti. Proto rikam, ze mame velkou obytnou kuchyn a obyvak jsme zrusili.
U nás je to opravdu centrum dění a to se mi líbí.