Kuchyně s obývákem dohromady či zvlášť?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6445
6.3.23 07:04

@Jahudka82 nepouzival ho nikdo. Meli dost velky dum, kdyz jsme prijeli na navstevu, meli jsme pro sebe kuchyn + loznici po babicce, rodice meli svou kuchyn + jidelnu + loznici, a nahore byl obyvak a byvale detske pokoje a tam se proste nechodilo.

U nas maji v rodine vsichni propojene kuchyne s obyvakem a navstevy se zasadne hromadi v kuchynske casti. Proto rikam, ze mame velkou obytnou kuchyn a obyvak jsme zrusili.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17536
6.3.23 07:22
@Ijen píše:
@Jahudka82 nepouzival ho nikdo. Meli dost velky dum, kdyz jsme prijeli na navstevu, meli jsme pro sebe kuchyn + loznici po babicce, rodice meli svou kuchyn + jidelnu + loznici, a nahore byl obyvak a byvale detske pokoje a tam se proste nechodilo.U nas maji v rodine vsichni propojene kuchyne s obyvakem a navstevy se zasadne hromadi v kuchynske casti. Proto rikam, ze mame velkou obytnou kuchyn a obyvak jsme zrusili.

U nás je to opravdu centrum dění a to se mi líbí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný