Kudy ORL vyšetření nosní mandle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 11.11.10 16:11
Kudy ORL vyšetření nosní mandle?

Asi blbý dotaz: vyšetřuje se nosní mandle krkem nebo nosem?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 11.11.10 16:19

Nám to vyšetřovali nosem-fibroskopem(ka­merkou).Pusou se to snad už neděla ne?to je totiž fujtejbl :poblion:

Zebra
Echt Kelišová 9351 příspěvků 11.11.10 17:24

Mě ji taky vyšetřovali nosem :wink:

brouczek
Kecalka 144 příspěvků 11.11.10 18:00

Malému se dívala na nosní mandle pusou se zrcátkem :mrgreen: bylo to v pohodě

vrobca
Hvězda diskuse 52477 příspěvků 12.11.10 07:35

U nás obojím způsobem, nakonec je totiž malé trhali :-(

Enoulik
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 12.11.10 09:09

u nás taky pusou a zrcátkem, nic to nebylo :potlesk: až na to, že bude muset ven :think:

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 13.11.10 10:39

Vždycky to dělali nosem kamerkou. Při posledním vyšetření ale už moc nespolupracovala, resp. dr se v tom babrala moc dlouho. Takže nakonec bohužel přistoupila k vyšetření pusou a byo to strašný…

Dělali nám to naposled v Modřanech, kam měla jít na ambulantní vyndání. Zvažovala jsem pak jít do nemocnice, ale odradilo mě, že by to vyšetření musela podstoupit znovu. Měla po něm slušný děsy…

Někde do nosu strčej nějaký tamponek a nějak to tam znecitlivý, ale na to u nás nedošlo, ničemu by to nepomohlo

Enoulik
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 14.11.10 19:31

Gabinka1: a jak to probíhalo tou pusou? My jsme byli 2×, jednou na vyšetřenení pak na kontrole zda se to nezlepšílo, byl tam pokaždé jiný dr. a oba se koukali jenom přes zrcátko v puse. Jeden jí navíc chytil jazyk, to se jí moc nelíbilo, ale jinak pohoda. Já si vlastně ani nedovedu představit zda by zvládla kamerku do nosu. Doufám, že v nemocnici pak před operací se kouknou taky jen pusou.

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 15.11.10 08:30

no u nás to probíhalo tak, že si dr dala na prst rukavici, otevřeli jsme pusu a ona jí ten prst strčila až dozadu a tu mandli si osahala…

takže z mého pohledu kamerka byla lepší…strčili do nosu, držela jsem jí, aby se nehla a dr se koukla

Jenže Anetka plakala strašně moc, byla dost hotová, až zvracela vzteky, navíc jí pobolívaly uši (což ovšem u nás už byl bohužel chronický stav a proto jsem šla na mandle)

Před operací samotnou pak nekoukal nikdo

Jako když jsem hledala alternativu k Modřanům, všude mi řekli, že jim nestačí papír z ORL, že mandle ven, ale že si to prohlídnou sami.

V Modřanech, pokud vím, tak pokud máte doporučení od svého ORL, tak i rovnou objednaj přímo na zákrok a znovu jí nevyšetřujou

Enoulik
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 15.11.10 09:23

tý jo, tak to se nedivím, že se jí to chudince nelíbilo :-(
Mně právě dr. říkal, že ještě před nástupem máme zajít ráno do ambulance u nich v nemocnici. Tak si právě myslím, že se jí tam budou dívat zase.

Aličkááá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.11 20:09
Obouma

Dobrý den může se vyšetřovat ají nosem a jí pusou,to vám určí dr...... :-)

Huffmanka
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 14.02.11 22:18

No kouka se do zadu do pusy. To si pamatuju z vysetreni.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 15.03.11 20:16

Jak jste tedy dopadly na mandlích? Nás to čeká zítra a mám z toho strach Míše jsou 2 roky a sestra se mi culila do obličeje, že to dělaj rukou.. když jsem se ptala na optiku vysmála se mi

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 15.03.11 20:30

No nos jí rozkapali, aby to nebylo tak citlivé a dívali se jí tam nosem, takovou dlouhou trubičkou. Zabralo to jen pár vteřin.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 15.03.11 20:31

no tak nám to budou dělat manuáně takže chudák

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >