Kurzy scholaservis.cz jak dlouho trvá spravování
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Anonymní
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
Anonymní
6.12.19 14:35
Mi napsali az před zahájením kurzu zhruba týden…platila jsem dva měsíce předem
- Citovat
- Upravit
Ahoj holky. Zaplatila jsem si kurz přes scholaservis na asistenta pedagoga v Brně. Zaplatila jsem za kurz peníze. Psali že až dorazí platba že se ozvou a dnes je to 3 den a nic. Včera jsem psala i email ze jsem poslala peníze a nikdo se neozval.