Vedoucí oddělení Kaufland

13
5.12.19 12:02

vedoucí oddělení Kaufland

Ahoj, chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s pozicí jako vedoucí oddělení v Kauflandu…

Zajímalo by mě co můžete o této pozici říct, jak je to časově, fyzicky a psychicky náročné? Četla jsem, že jsou dost přesčasy, které neplatí… Jsou zde klasicky ranní, odpolední? Střídá se to pravidelně nebo je možné mít třeba dva týdny ranní a pak týden odpolední?

Jak je to s volnými víkendy?

Cokoliv vás napadne, budu ráda za reakce,

Díky, Krista

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5376
5.12.19 12:08

Každá/každej na ně nadává…plat je neadekvátní, vzhledem k přesčasovým hodinám a moc volných víkendů nebo svátků není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8044
5.12.19 12:13

@mkrista ale to nechcete pro sebe ze ne? Evidentne mate problem s komunikaci a to vedouci potrebuje jako sul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
5.12.19 12:13

@Božislava A víš nějaké konkrétní věci, co je jejich náplní práce? Jsou spíše na prodejně nebo sedí v kanclu? Já právě dlouho neusedím tak hledám něco, kde budu i v pohybu… A nevíš mívají taky až do zavíračky, takže končí až po 22h?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
5.12.19 12:16

@mkrista Kristo.. a nebude lepší vzít telefon a zavolat do Kauflandu, o který se zajímáš? Protože ze zkušenosti, ne každý Kaufland tohle má stejně.
Případně se dojít zeptat osobně
Ideálně si sepsat nebo zapamatovat otázky a podle toho se vyptaT

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
5.12.19 12:17
@Cenarius píše:
@mkrista ale to nechcete pro sebe ze ne? Evidentne mate problem s komunikaci a to vedouci potrebuje jako sul.

Děkuji za reakci, mohu se zeptat z čeho usuzujete? Uvažuji tuto pozici pro sebe, v oblasti maloobchodu dělám již delší dobu, jen na pozici vedoucí směny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5376
5.12.19 12:28
@mkrista píše:
@Božislava A víš nějaké konkrétní věci, co je jejich náplní práce? Jsou spíše na prodejně nebo sedí v kanclu? Já právě dlouho neusedím tak hledám něco, kde budu i v pohybu… A nevíš mívají taky až do zavíračky, takže končí až po 22h?

Stejně je každej Kaufland jinej. Ale v tom konkrétním Kauflandu, stejně byla vedoucí jak v kanclu, tak v pohybu po prodejně. A z práce šla poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5231
5.12.19 12:30
@mkrista píše:
@Božislava A víš nějaké konkrétní věci, co je jejich náplní práce? Jsou spíše na prodejně nebo sedí v kanclu? Já právě dlouho neusedím tak hledám něco, kde budu i v pohybu… A nevíš mívají taky až do zavíračky, takže končí až po 22h?

mám tam rodiného příslušnika na této pozici. Peníze špatné nejsou. Ale směny jsou různé. Ranní, odpolední, víkendy, svátky a až do zavíračky. Neplacené přesčasy jsou dle zákona 150hodin ročně jako vedoucí pracovník. A dělat budeš vše i sedět na kase, plánovat směny, vybalovat zeleninu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
5.12.19 12:35
@Veru1987 píše:
mám tam rodiného příslušnika na této pozici. Peníze špatné nejsou. Ale směny jsou různé. Ranní, odpolední, víkendy, svátky a až do zavíračky. Neplacené přesčasy jsou dle zákona 150hodin ročně jako vedoucí pracovník. A dělat budeš vše i sedět na kase, plánovat směny, vybalovat zeleninu.

Díky za reakci, mě právě práce v obchodě jako taková naplňuje, nevadí mi ani různorodost - kasa, zelenina dělám teď úplně běžně a mám zkušenosti i z administrativy, které by se možná daly využít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
5.12.19 12:49

@Cenarius Hlavně že sis rejpla, už se Ti ulevilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
5.12.19 12:52

Co vím tak vyždímat z lidí co nejvíce práce za co nejméně peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8044
5.12.19 12:55
@mkrista píše:
Děkuji za reakci, mohu se zeptat z čeho usuzujete? Uvažuji tuto pozici pro sebe, v oblasti maloobchodu dělám již delší dobu, jen na pozici vedoucí směny…

Protoze nejste schopna tam ani zavolat a ani zajit a vsechno si zjistit primo u zdroje. Radsi zjistuje nejake „zarucene zpravy z anonymniho webu“. Komunikace bude vasim dennim chlebem, zvlast reseni problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8044
5.12.19 13:13
@sasanka24 píše:
@Cenarius Hlavně že sis rejpla, už se Ti ulevilo?

„Rejpl“. Kdyz uz nejsi schopna poznat muzsky rod z nicku. A ulevilo se mi hodne. Mam rad, kdyz muzu nekoho poradne zdrbnout. Honim si tim sve e-ego.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
5.12.19 13:16

@Cenarius To mi je naprosto jasný, že honíš ego. Na nic víc totiž nemáš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
5.12.19 13:39

Vedoucí směny? To jest celého obchodu v průběhu směny. Nebo vedoucí určitého úseku (pekárna, pult)?
Vedoucí směny u nás mají ranní, odpolední, noční (4× v týdnu je noční). Chodí svátky, víkendy. Musí být jeden víkend v měsíci volný, jinak je většinou jeden plný a zbytek napůl, ale každý měsíc to může být jinak). Vedoucí má na starost chod celého obchodu, má u sebe telefon, jezdí s elektrickým paleťákem (na ten musí být zkoušky), dělá nějaké věci v kanclu, přebírá dodávky, řeší problémy se zákazníky (když na to nestačí řadový zaměstnanec). Klasicky je odpolední do 22:05, vedoucí má do 22:20. Ranní, noční nevím, těch moc nemám, jsem brigádník při studiu.
Na tuhle pozici se zaučuje, ale často na úplně jiné filiálce.

Edit. překlepy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat