Kvasinky na kůži u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 08:33
Kvasinky na kuzi u miminka

Syn mel fleky na zadech, az podpazi… vcera jsme byly na koznim. Vzali ster na vysetreni, ale ze nejspis kvasinky. Kojim, ale nikdy v zivote jsem takove potize nemela.. takze predpokladam, ze to jde mimo mne-ze jeho telo s tim ma problem. cekame na vysledky… asi mesic to potrva.
Mate nekdo zkusenosti? Jak zjistit pricinu? Dekuji
synovi je 11mes.

Reakce:
Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 22.11.18 13:58

Pokud to jsou kvasinky, tak by měl pomoci Imazol krémpasta. V létě pomáhá i lehké opalování…

admin
Extra třída :D 11311 příspěvků 23.11.18 13:47

Zdravím zakladatelku,

našla jsem tu na eMiminu ještě příbuznou diskuzi Kvasinky v krvi a těle u malé, zkuste se zeptat i tam a případně novým příspěvkem diskuzi oživit. :think:

A ještě bych doporučila se poptat v poradně pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou, odbornice Pavla Hájková má bohaté zkušenosti právě s řešením dětských nemocí.

Držím palce, ať je vše brzy v pořádku. :kytka:
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >