Květinový parfém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cleopatraj40
Stálice 91 příspěvků 06.02.18 07:46
Květinový parfém

Ahoj,

měly by jste nějaký tip na květinový parfém s dlouhou výdrží, ideálně aby ve složení byla i vanilka? Mám na mysli lehkou květinovou vůni - normálně používám Addict a Angel, ale na jaro bych chtěla odlehčit. Cena nerozhoduje.

Díky :)

Reklama

Reakce:

Marcam
Závislačka 4884 příspěvků 06.02.18 07:56

@Cleopatraj40 Zkus Auru od Muglera ;)

jankajj
Závislačka 2784 příspěvků 06.02.18 08:04

Https://parfemy. heureka. cz/chanel-allure-toaletni-voda-damska-50-ml/#
Doporučuji mou milovanou stálici, Chanel Allure, já kupuji EDT, ale vyrábí se i ve verzi EDP
Hlava citron, mandarinka
Srdce leknín, magnolie, zimolez, pivoňka, absolutní jasmín, májová růže
Základ vetiver, vanilka

Blondýna74
Povídálka 23 příspěvků 06.02.18 08:21

@Cleopatraj40 Nádherně voní Versace Bright Crystal používala jsem ji strašně dlouho, teď už jsem musela zkusit něco jiného, ale občas se k ní ráda vracím, hlavně na léto je skvělá, taková lehká a svěží.

Janli
Závislačka 4971 příspěvků 06.02.18 09:19

Sergio Taccini - Donna

JaniceB
Extra třída :D 13112 příspěvků 9 inzerátů 06.02.18 09:29

@Cleopatraj40 Cacharel - Anais Anais…pouzivam uz leta a strasne krasne to voni i okoli.

Srdce parfému Jasmín, ylang-ylang, lilie, růže, konvalink
Základ vůně černý rybíz
Základ parfému Santalové dřevo, černý rybíz, pižmo, mech, vetiver opravit
Hlava parfému Zimolez, hyacint

Cacharel Anais Anais je něžná romantická vůně plná květinové svěžesti. Parfém je protkán kombinací bílé lilie, růže a pomerančového květu. Rozkvetlý jemný tón dotváří jasmín a kosatec. Stejně tak jako perská bohyně lásky, po které je vůně Anais Anais pojmenována, symbolizuje parfém život plný radosti a opojných citů.

Vůně Cacharel Anais Anais je určena pro ženy, které mají radost ze života. Budete se cítit mladá a plná elánu. Anais Anais vám zpříjemní váš všední den a přinese nový vzrušující zážitek. Zahalí vás do svěžích tónů rozkvetlých květin, které navozují atmosféru prvního jarního vánku. Budete se cítit věčně mladá, na věku vůbec nezáleží. Parfém Cacharel Anais Anais symbolizuje krásu a tajemství života.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama