Labioplastika Praha zkušenosti

77
10.5.17 10:18

Labioplastika Praha zkušenosti

Ahoj,
Prosím o vaše zkušenosti s labioplastikou provedenou v Praze. Zajímá mě celý postup zákroku, cena, bolí/nebolí :).
Už dlouho nad tím uvažují, vadí mi to z estetických důvodu, při nošení určitého prádla, při sportu.. poslední dobou mi to vadí i při sexu. Odsouvala jsem to až po porodu.
Také jsem četla, že někomu zákrok hradila pojišťovna, všechny kliniky, ale píší, že na toto smlouvu s poj. nemají, tak co je na tom pravdy?
Moc děkuji za reakce. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.7.19 17:45

@Luca911 taky by me to zajimalo…akorat hledam kliniku, kam bych sla :)

Uz jsi byla na zakroku?

• Nahlásit
  • Citovat
9652
18.7.19 18:04

Ahoj, také mě to čeká, ale půjdu do Podolí, ale mám to udělané po jiném zákroku v jiné nemocnici, tak nevím, zda se to bere jinak než když to je estetické, sem tam už domluvená, jen se dokopat, v dubnu sem měla zt, teď ještě počkám nějaký měsíc, zda nebudu těhotná a pak bych tam šla, v dubnu r. 2018 sme se domlouvali, byla sem v Podolí na vyndání Bartholinyho žlázy, kterou mi v jiné nemocnici pokazili a právě rozřízli ten pysk, který mi tam visí jak cancour

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.19 18:14

Prosím o zachování anonymity nebo smazat :kytka: Já byla v Aesthevita v Praze vloni na jaře. Částka vysoká, i s předoperačním jsem se vyšplhala na nějakých 35000 Kč ale jsem maximálně spokojena. Byla to má druhá labio v životě. První jsem absolvovala ve 20 v nemocnici. Měla jsem to vážně špatný, kůže i kolem klitorisu, dlouhé pysky, zasahovaly dolů i až nahoru kolem klitorisu. Ve 20 mi přebytečnou kůži kolem klitorisu odstranili a zkrátili i pysky ale nebylo to ono. V 26 jsem šla tedy do Aesthevity a potřebovala zákrok vážně rychle. Do týdne od konzultace jsem byla na stole. Pán doktor nebyl nijak extra mluvný ale práci odvedl super. Jsem vážně spokojená, konečně! Poležela jsem si jen pár hodin po zákroku a pak mě máma odvezla domů. Vypadalo to hrozně a první noc se mi blbě spalo na boku, ale pak už jen lepší a lepší. Omývala jsem se po každém wc vodou, několikrát denně dubovou kůrou. Týden jen ležela a chodila dole bez. 3 týdny po zákroku už neměly být stehy ale pár jich zbylo, vytáhla jsem si je sama a pár dní na to měla první styk. A vše ok. Jizvičky byly tužší asi ještě 2 3 mesice ale pak už ok. Doporučuju mazat vazelínou.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama