Lactofeel nebo Globulus cum natrio

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 06.08.18 11:12
Lactofeel bebo Globule cum natrio

Holky bylo mi doporučeno na zažloutlé výtoky v těhotenství Lactofeel nebo Globule, máte zkušenosti?

Reakce:
Gina
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 06.08.18 11:24

Lactofeel jsou vlastně laktobacily, ty jsem si dávala jako podpůrnou pomoc a následně prevenci při léčbě bakteriální vaginózy, která se mi projevovala žlutým výtokem a rybím zápachem (ale ne tedy v těhotenství). Nikdy jsem se toho ale nezbavila jen tím Lactofeelem, vždycky mi doktor musel předepsat nějaké čípky.
Globule beru na doporučení lékaře jako lehkou desinfekci při problémech s kvasinkami.
Musíš vyzkoušet a uvidíš, může pomoct a nemusí…

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 06.08.18 12:13

Já žádné svědění ani pálení nemám, tak snad to přejde.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >