Reklama

Lahvička na čaj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 25.02.18 16:27
Lahvička na čaj

Ahoj maminky, mám holčičku je jí 11 měsíců. Potřebuji poradit, chtěla bych jí koupit větší lahvičku na čaj, máme malou od nuk. Jakou koupit.
 Děkuji

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 25.02.18 16:42

@Lamátko moji kluci třeba čaj z lahvičky nikdy nepili. Oba měli brčkoláhev, takové ty hrníčky se sosátkem a následně normální skleničku/kelí­mek…Kup vellkou od Nuku třeba…

selia
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 9 inzerátů 25.02.18 17:26

@Lamátko taky bych f;lašku nebrala. Za mně real cup od aventu, mají dvě velikosti, ta větší myslím asi 3dcl.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 25.02.18 17:43

Od roka mela dcera s brckem z Tescomy vcetne nahradnich brcek (kousala je…)

Lenka_Hal
Závislačka 4542 příspěvků 25.02.18 17:53

My ted mame tohle a nemuzu si to vynachvalit, hlavne se to hned naucila pouzivat… https://www.munchkin.com/…p-white.html

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama