Láká mě mít se dobře-jít do toho?

Anonymní
včera v 09:25

Láká mě mít se dobře-jít do toho?

Ahoj.Asi mě hodně z vás odsoudí, ale třeba mi někdo odpoví i nezaujatě s upřímně. Jsem vdaná 4 roky a máme dvě děti. Manžela mám ráda, ale nemiluju. V sexu nikdy nebyla vášeň. Manžel není nějak moc na sex. Máme ho cca 2 krát za měsíc. Poznala jsem muže. Je tam velká chemie, přitahuje mě, vzrušuje. Je tam to, co má chlap mít. A teď k věci. S manželem se máme co se týká financí tak nějak v pohodě. Ale žádné rozhazování. Ten muž, co jsem ho poznala je podnikatel.Ale hodně se nadře fyzicky. Přitom by se rozdal, pro děti udělá všechno, dal by jim první poslední. Peníze neřeší. A já se přiznám, že i tohle mě láká :oops: Ale musím přiznat, že ho mám hrozně ráda, možná miluju. Teď co mi radíte? Žít dál v manželství? Kde nemiluju? nebo jít kam mě to táhne? ptala jsem se ho, jestli by měl rád cizí děti. Řekl mi, že jestli mě tohle trápí, tak jsem blázen. A že o ně u něj bude vždycky postaráno. Pořád mi pro ně něco kupuje.Tak a teď jsem zvědavá na vaše názory a je mi jasné, že to slíznu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
200
včera v 09:27

Tezko rict..znas kdyz ptacka lapaji..pekne mu zpivaji? Jak stare mas deti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 09:33
@Tykaja píše:
Tezko rict..znas kdyz ptacka lapaji..pekne mu zpivaji? Jak stare mas deti?

9 a 7

• Citovat
  • Nahlásit
5246
včera v 09:36

Takže si to shrňme. Vdaná 4 roky, stihli jste zplodit 2 děti, stihla sis nabrnknout jiného a nechat se od něj vydržovat a on má ještě tu drzost posílat dárky tvým dětem.
Manžel je úplně nemožný, bo sex jen 2× měsíčně a vydělává průměrně, to je neodpustitelné, i když se máte „v pohodě“.
Hele, běž do toho, protože tady nepomůže nic jiného, než nabít si rypák, ale ty to potřebuješ řádně, tak hodně štěstí. Šup s dětmi a kufry za panem podnikatelem ;)
On to bude taky charakter, když si tak rozvede ženskou s dvěma malýma děckama a ty cizí harantíky si nakvartýruje k sobě. No jaký šel…

Příspěvek upraven 11.06.21 v 09:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
včera v 09:36

Nějak mi v tom příběhu chybí manžel (teda kromě sexu a peněz). Jak se on bude tvářit na to, že vezmeš vaše děti a půjdeš si za „štěstím“??
Jinak, samozřejmě je to tvoje věc, ale rozložit rodinu a ranit druhého kvůli nejistému výsledku… mno, nevím, nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5973
včera v 09:37

Pokud maká hodně fyzicky, je otazka jak dlouho mu to vydrzi. Aby jsi se nedivila, ze najednou bude po penezich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26334
včera v 09:37
@Anonymní píše:
9 a 7

A to jsi vdaná 4 roky? Nějaký divný ne, to nejsou děti jeho? Nebo to sis myslela, že pak ho začneš zase milovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
včera v 09:39

No pan podnikatel sice může říkat jak má rád tvé děti… Ale když spolu budete bydlet tak aby to nebylo pak jinak… Navíc ses teď jakože zamilovaná… Byt tebou tak zapracuji na vztahu s manželem a tohodle úplně vypustím.. Každá krize nebo problém se dá zvládnout a myslí taky na děti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
včera v 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj.Asi mě hodně z vás odsoudí, ale třeba mi někdo odpoví i nezaujatě s upřímně. Jsem vdaná 4 roky a máme dvě děti. Manžela mám ráda, ale nemiluju. V sexu nikdy nebyla vášeň. Manžel není nějak moc na sex. Máme ho cca 2 krát za měsíc. Poznala jsem muže. Je tam velká chemie, přitahuje mě, vzrušuje. Je tam to, co má chlap mít. A teď k věci. S manželem se máme co se týká financí tak nějak v pohodě. Ale žádné rozhazování. Ten muž, co jsem ho poznala je podnikatel.Ale hodně se nadře fyzicky. Přitom by se rozdal, pro děti udělá všechno, dal by jim první poslední. Peníze neřeší. A já se přiznám, že i tohle mě láká :oops: Ale musím přiznat, že ho mám hrozně ráda, možná miluju. Teď co mi radíte? Žít dál v manželství? Kde nemiluju? nebo jít kam mě to táhne? ptala jsem se ho, jestli by měl rád cizí děti. Řekl mi, že jestli mě tohle trápí, tak jsem blázen. A že o ně u něj bude vždycky postaráno. Pořád mi pro ně něco kupuje.Tak a teď jsem zvědavá na vaše názory a je mi jasné, že to slíznu.

Vdaná čtyři roky, dětem je 9 a 7. To ti v příběhu trochu skřípe. Kdyby to byla realita, napíšeš „jsme spolu deset let“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
včera v 09:42
@Anonymní píše:

No a co když se to za dva roky změní? Budeš tady potom brečet, že si měla zůstat s manželem? No sliznes.. je to hnus někoho podvádět, opravdu. A navíc kdyby se to manžel dozvěděl, podnikatel by najednou otočil hořce by si litovala. Ale když někoho pálí dobré bydlo..;-)
Ale než aby si ho podváděla, to mu raději dej možnost najít si nějakou co ho bude milovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
včera v 09:43

A proč ses vdala za člověka, který tě nikdy fyzicky nepřitahoval a sex stál za prd? Proč sis s ním pořizovala děti? 8o Podle mě jsi dost nevděčná, pálí tě dobré bydlo. Tohle je přesně to, co se tu řešilo ve dvou jiných diskuzích - volání vagíny :P Vůbec netušíš, co se stane, pokud se rozvedeš a budeš chtít jít za panem podnikatelem. Aby ti nezůstaly oči pro pláč, hluboko do kapsy a děti ve střídavé péči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5380
včera v 09:44

@Bábrdl @pikola Já jsem vdaná 2 roky a dceři bude 5…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
@Bábrdl píše:
Vdaná čtyři roky, dětem je 9 a 7. To ti v příběhu trochu skřípe. Kdyby to byla realita, napíšeš „jsme spolu deset let“ :mrgreen:

A ony se nemohou děti narodit před manželstvím? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5973

A děti jsou současného manžela? Ze jsi vdana relativne krátce na to jak máš velké deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5973
včera v 09:46
@unuděná píše:
A ony se nemohou děti narodit před manželstvím? :mrgreen:

Jistěže mohou, ale pak by zakladatelka napsala, že jsou spolu třeba 10 let a ne zdůrazňovala že je vdaná čtyři roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat