Laktobacilky od Swissu při abkm přip. intoleranci laktózy

188
11.11.14 15:43

Laktobacilky od Swissu při abkm přip.intoleranci laktozy

Maminky, které máte děti s ABKM či intolerancí laktozy dáváte prosím některá dítěti laktobacilky od swissu? Koupila jsem je pro syna (6 měs.) a na obale je napsáno, že mohou obsahovat stopy mléka, tak mám strach, aby mu to nějak neublížilo..Bere Bebu AL 110 bez laktozy. Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2527
11.11.14 20:19

Nasemu to nic neudelalo a to mel ABKM dost. Ale tezko rict jak bude reagovat tve dite…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
188
11.11.14 20:57
@Nikolacek píše:
Nasemu to nic neudelalo a to mel ABKM dost. Ale tezko rict jak bude reagovat tve dite…

Diky. zkusila jsem mu dat vcera a dneska a nic. Akorat mam strach, aby se to neprojevilo treba za 14 dni a ja si budu myslet, ze je to z nejakeho prikrmu. No snad to bude v poradku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2527
11.11.14 21:33

Myslím že to bude dobré. Ty stopy tam jsou určitě minimální. Synovi stačilo olíznout lžičku mléčné kaše a hned se osypal a tohle mu nic neudělalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
188
11.11.14 21:36
@Nikolacek píše:
Myslím že to bude dobré. Ty stopy tam jsou určitě minimální. Synovi stačilo olíznout lžičku mléčné kaše a hned se osypal a tohle mu nic neudělalo.

Tak moc dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek