Laktobacilky od Swissu při abkm přip. intoleranci laktózy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
30Bar
Kecalka 188 příspěvků 11.11.14 15:43
Laktobacilky od Swissu při abkm přip.intoleranci laktozy

Maminky, které máte děti s ABKM či intolerancí laktozy dáváte prosím některá dítěti laktobacilky od swissu? Koupila jsem je pro syna (6 měs.) a na obale je napsáno, že mohou obsahovat stopy mléka, tak mám strach, aby mu to nějak neublížilo..Bere Bebu AL 110 bez laktozy. Děkuji

Reakce:
Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 11.11.14 20:19

Nasemu to nic neudelalo a to mel ABKM dost. Ale tezko rict jak bude reagovat tve dite…

30Bar
Kecalka 188 příspěvků 11.11.14 20:57
@Nikolacek píše:
Nasemu to nic neudelalo a to mel ABKM dost. Ale tezko rict jak bude reagovat tve dite…

Diky. zkusila jsem mu dat vcera a dneska a nic. Akorat mam strach, aby se to neprojevilo treba za 14 dni a ja si budu myslet, ze je to z nejakeho prikrmu. No snad to bude v poradku.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 11.11.14 21:33

Myslím že to bude dobré. Ty stopy tam jsou určitě minimální. Synovi stačilo olíznout lžičku mléčné kaše a hned se osypal a tohle mu nic neudělalo.

30Bar
Kecalka 188 příspěvků 11.11.14 21:36
@Nikolacek píše:
Myslím že to bude dobré. Ty stopy tam jsou určitě minimální. Synovi stačilo olíznout lžičku mléčné kaše a hned se osypal a tohle mu nic neudělalo.

Tak moc dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >