Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Maminky, které máte děti s ABKM či intolerancí laktozy dáváte prosím některá dítěti laktobacilky od swissu? Koupila jsem je pro syna (6 měs.) a na obale je napsáno, že mohou obsahovat stopy mléka, tak mám strach, aby mu to nějak neublížilo..Bere Bebu AL 110 bez laktozy. Děkuji
Nasemu to nic neudelalo a to mel ABKM dost. Ale tezko rict jak bude reagovat tve dite…
@Nikolacek píše:
Nasemu to nic neudelalo a to mel ABKM dost. Ale tezko rict jak bude reagovat tve dite…
Diky. zkusila jsem mu dat vcera a dneska a nic. Akorat mam strach, aby se to neprojevilo treba za 14 dni a ja si budu myslet, ze je to z nejakeho prikrmu. No snad to bude v poradku.
Myslím že to bude dobré. Ty stopy tam jsou určitě minimální. Synovi stačilo olíznout lžičku mléčné kaše a hned se osypal a tohle mu nic neudělalo.
@Nikolacek píše:
Myslím že to bude dobré. Ty stopy tam jsou určitě minimální. Synovi stačilo olíznout lžičku mléčné kaše a hned se osypal a tohle mu nic neudělalo.
Tak moc dekuji