Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj, my Biogaia měli a mám dobrou zkušenost. Pokud máš někoho na slovensku, tak bych radila koupit tam vyjdou totiž jen cca 250Kč.
lucotek píše:Spenata píše:A kupujete v polsku 5ml, nebo 10?? A jaká je cena? Díky za info
My dáváme Biogaia téměř úplně od začátku, malému byl asi týden a myslím, že je to tím, že nikdy na prdíky moc netrpěl. Bylo období, kdy vždy bobas po ránu i několik hodin tlačil a bylo vidět, že mu to není příjemné, ale neplakal. Po těch 3 měsících se to výrazně zlepšilo, ale kapičky dáváme do teď, malému je skoro 5 měsíců. Jsem rozhodnutá mu je dávat, dokud budu plně kojit, jsou prospěšné nejen na prdíky, ale probiotika podporují také imunitu. My naštěstí bydlíme na hranici s Polskem, takže máme kapičky levnější. Takže za mně mohu pouze doporučit![]()
![]()
tak jsem koukala a je pravda, že je to pouze 5ml, kupuje je manžel, já si cenu nepamatuju, zjistím, až se vrátí z práce
Spenata píše:Jde o to že mi už hodně maminek radilo koupit je v polsku nebo na slovensku a opravdu všude se jednalo o těch 5ml, a tady v lékárně koupíš 10, takže se mi to nevyplatí, když přičtu poštovné, nebo benzín…A ještě se budu znovu opakovat, spousta mamin řekla že jim kapky nepomáhají, a není se čemu divit, stačí jim půl hodiny v pokojové teplotě a kapky pozbývají účinnost, protože ty laktobacily teplem odumřou.lucotek píše:tak jsem koukala a je pravda, že je to pouze 5ml, kupuje je manžel, já si cenu nepamatuju, zjistím, až se vrátí z práceSpenata píše:A kupujete v polsku 5ml, nebo 10?? A jaká je cena? Díky za info
My dáváme Biogaia téměř úplně od začátku, malému byl asi týden a myslím, že je to tím, že nikdy na prdíky moc netrpěl. Bylo období, kdy vždy bobas po ránu i několik hodin tlačil a bylo vidět, že mu to není příjemné, ale neplakal. Po těch 3 měsících se to výrazně zlepšilo, ale kapičky dáváme do teď, malému je skoro 5 měsíců. Jsem rozhodnutá mu je dávat, dokud budu plně kojit, jsou prospěšné nejen na prdíky, ale probiotika podporují také imunitu. My naštěstí bydlíme na hranici s Polskem, takže máme kapičky levnější. Takže za mně mohu pouze doporučit![]()
![]()
Sylk píše:
Ahoj, my Biogaia měli a mám dobrou zkušenost. Pokud máš někoho na slovensku, tak bych radila koupit tam vyjdou totiž jen cca 250Kč.
Jo, jenze to je cena za 5ml
Tak jsem v lékárně objednala… Tak snad pomůžou, bohužel budöu až v pondělí ![]()
saiiimona píše:Napiš pak, zda pomohly, účinek by se měl dostavit zhruba do týdne.
Tak jsem v lékárně objednala… Tak snad pomůžou, bohužel budöu až v pondělí
Určitě dám vědět.. Jsem zvědavá, jestli se teď zlepší ta stolice, když vysadim laktobacílky..
saiiimona píše:Držím pěsti
Určitě dám vědět.. Jsem zvědavá, jestli se teď zlepší ta stolice, když vysadim laktobacílky..
tak manžel kupuje balení 5ml v Polsku za 40 zlotých, což je zhruba 240 Kč,
teď jsem se bavila s kamarádkou a ta tvrdí, že je koupila v Hodoníně taky jenom 5ml a za skoro 600 Kč…možná se spletla a jeto balení 10ml, ale ona trvá na tom, že to je to malé balení......
Spenata píše:Já tedy kupuji za 600, ale 10ml, myslím že u nás v lékárnách se 5ml balení neprodává…
tak manžel kupuje balení 5ml v Polsku za 40 zlotých, což je zhruba 240 Kč,
teď jsem se bavila s kamarádkou a ta tvrdí, že je koupila v Hodoníně taky jenom 5ml a za skoro 600 Kč…možná se spletla a jeto balení 10ml, ale ona trvá na tom, že to je to malé balení......