Laminace obočí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
8.1.22 06:35

Laminace obočí

Ahoj, máte někdo zkušenost s laminací obočí? Zajímalo by mě, jak dlouho Vám to vydrží ;)

Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
568
8.1.22 12:35
@Tereza209 píše:
Ahoj, máte někdo zkušenost s laminací obočí? Zajímalo by mě, jak dlouho Vám to vydrží ;)Děkuji :palec:

Já jsem byla, vydrželo mi to něco málo nad dva týdny. Už bych podruhý nešla, přišlo mi, že za ty prachy to zase takový terno nebylo, stejně jako barvení obočí hennou. To si to radši domaluju tužkou a pak vyčešu s pomocí průhledného gelu doma, vydrží mi to zafixované celý den a celkově to zabere do 5 minut.
Jediný, na co se chystám s obočím, je PMU, ale to zas vydrží aspoň ty 2 roky, což je zas o něčem jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 19:24

No, na Facebookové stránce,, Obočí hrůzy" občas vidívám fotky po laminaci obočí 😄 a nemusí to zrovna být dobře odvedená práce. Své obočí bych nikomu nesvěřila.
Za mě je nejlepší přirozené, maximálně trošku upravené tužkou a gelem. Pokud obočí nemáte dost husté, pomůže na to ricinový olej (aplikovat na noc), ten mi dost pomohl i co se řas týče a vsadila bych se, že bude mnohonásobně lepší, než ta předražená séra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
12.1.22 19:31
@je_to_tamta píše:
No, na Facebookové stránce,, Obočí hrůzy" občas vidívám fotky po laminaci obočí 😄 a nemusí to zrovna být dobře odvedená práce. Své obočí bych nikomu nesvěřila.
Za mě je nejlepší přirozené, maximálně trošku upravené tužkou a gelem. Pokud obočí nemáte dost husté, pomůže na to ricinový olej (aplikovat na noc), ten mi dost pomohl i co se řas týče a vsadila bych se, že bude mnohonásobně lepší, než ta předražená séra.

Tak jsou i kvalitní služby, akorát je dobrý se podívat, jak ten který člověk pracuje, třeba na instagramu + mít třeba i nějaké osobní doporučení. Navíc ta laminace není takovej průšvih jako zmršení PMU třeba, není to permanentní úprava… a PMU tam je prostě potřeba pečlivě vybírat, a ona kvalitní práce s dobrými pigmenty holt něco stojí.

Jinak mě třeba ricinový olej nepomohl vůbec, ale to ani ty super drahý séra; podle mě to pomůže třeba v případě poškozenýho obočí / řas, ale aby se to zlepšilo o 180 stupňů podle mě není úplně reálný – stejně jako když má někdo geneticky jemné, tenké, lámavé vlasy a má jich málo, tak ani sebelepší séra a vitamíny mu prostě hřívu jak z reklamy neudělaj. Samozřejmě, že to pomoct může, do určitý míry, ale zázraky bych nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 19:43

@Proseccová
Nemusí fungovat na všechny, zrovna mně a sestře dost pomohl. Do půlky spodniho očního víčka jsem neměla ani řasu, zatímco na druhém ano 😄 díky ricinovemu oleji mi krásně dorostly. Za pokus to ale určitě stojí, pořizovací cena není nijak vysoká 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
12.1.22 19:46
@je_to_tamta píše:
@Proseccová
Nemusí fungovat na všechny, zrovna mně a sestře dost pomohl. Do půlky spodniho očního víčka jsem neměla ani řasu, zatímco na druhém ano 😄 díky ricinovemu oleji mi krásně dorostly. Za pokus to ale určitě stojí, pořizovací cena není nijak vysoká 😊

to rozhodně, a hlavně to že dorostly právě beru jako to zlepšení do určitý míry / po poškození
když jsem si dávala pauzu po prodlouženejch řasách (právě s tím sérem), tak se taky daly dohromady dřív, ale prostě to nebyly sexy zatočený hustý černý řasy, no, podobně ten riciňák – nedorostl mi kousek obočí, co mi chybí, ale je fakt že ho nemám od narození, takže to jsou podle mě přesně ty limity. Holt jsem měla asi přehnaný očekávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat