Zhubnu při běhání na pase?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
5.1.22 11:47

Zhubnu při běhání na pase?

Ahoj maminky, k Vánocům jsme dostala běžecký pás, dříve jsem hodně běhala :) můj dotaz zní, zda díky běhu 4-5× týdne po dobu 30 minut na pase mohu zhubnout? A kdy mohu cca vidět výsledky? Dále k tomuto se snažím dodržovat stravu low carb, ale občas si dám samozřejmě i něco, co úplně low carb není, ale opravdu se snažím se stravovat denně dle low carb, take ještě 6× týdně15 minut cvičím, zařazují Hiit, Cardio, posilování. Už takto jedu měsíc a nevidím zatím žádné změny, má otázka zní, zda dělám vše dobře a zda s etakhle dá tedy vůbec zhubnout? :D děkuju za všechny vaše odpovědi a rady :) :)

Příspěvek upraven 05.01.22 v 13:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9893
5.1.22 11:52

Já jsem typ jablbko, takže, nohy jdou zadek větši, ale jde, ale prostě břicho.. Ted jsem hodně nabrala, tak jsem jak těhotná :roll: ale u mě cvičení- dlouhá jízda na kole, běh různé cviky do schodů, spíš tvarovaly ty nohy a zadek.. Břicho šlo pomalu. V době, kdy jsem fakt na to dbala před dětmi, tak jediné co mě pomohlo je cviky na břicho.. Ne ani tak lehy, sedy a nějaké takové, ale spíš sviky ukoly do boku, měla jsem lehné čínky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28197
5.1.22 12:01

Cvičíš 6× denně? 8o to už je nemoc, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9893
5.1.22 12:05

@pikola i mě to přijde moc.. já vím, že mi dřív radil nějakýá ten trener co jsme jako holky chodily, jednou denně třeba hodinku pomalu a jeden den, dva dokonce vynechat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.1.22 12:06

@pikola cviicm 6× denně, ale jen 15 minut, což je podle mě nic :/ na pase běhám cca 4× až 5× týdne 30minit, ale nemocná určitě nejsem :) baví mě to, jen mě mrzí, že nejsou vidět ty výsledky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.1.22 12:07

@Janasas já právě cvičím i s činkami a tak, ale zat stále nic znát není :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7734
5.1.22 12:17

Běh v aerobním pásmu alespoň hodinu, pak dochází k metabolizaci tuků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
5.1.22 12:18

No, možná zhubneš, ale jsem zvědavá kolik let vydržíš takhle pěkně běhat a jíst, protože hned jak přestaneš, nabereš 2× tolik. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
5.1.22 12:28

U tehle diet a jeste pri tolika cviceni si vypestujes akorat jojo efekty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
5.1.22 12:29

@Nikol22222 15 min je nic, to se ani nezahrejes, ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
5.1.22 12:43

Mesic je malo. Ale neprehanej to s tim cvicenim. Cim prudsi zmena, tim min trvala bude, jakmile prestanes.
Ja na bezeckym pase zhubla pas..nohy mi spis nasvalujou.

Příspěvek upraven 05.01.22 v 12:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 12:43

@Nikol22222 Možná jsi přetrénovaná. Je lepší něco dělat třeba 5-6× týdně hodinu (kdy se zahřeješ, zapotíš, trošku zadýcháš) a 1-2 dny pauza.
A pokud jíš hodně (i když low carb), tak máš moc velký příjem.
V kolik si dáváš poslední jídlo a v kolik první?

• Citovat
  • Nahlásit
1343
5.1.22 12:47

Možná by bylo lepší najít si udržitelný životní styl, při kterém budeš hubnout/udržovat naprosto přirozeně. Myslím, že tohle není dlouhodobě možné. Akorát budeš ve stresu, když si nestihneš někdy zacvičit, anebo si dáš jiné jídlo, než máš jíst. Zkus se nad tím zamyslet ještě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.1.22 12:57
@Anonymní píše:
@Nikol22222 Možná jsi přetrénovaná. Je lepší něco dělat třeba 5-6× týdně hodinu (kdy se zahřeješ, zapotíš, trošku zadýcháš) a 1-2 dny pauza.
A pokud jíš hodně (i když low carb), tak máš moc velký příjem.
V kolik si dáváš poslední jídlo a v kolik první?

Jedu podle kalorickych tabulek :) tam mám nastaven kalorické deficit, který každý den dodrzim :) poslední jídlo, tedy večeře je cca 18 až 18:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.1.22 13:01

@Malineka tak já myslím, že nemám špatný životní styl, bydlím na vesnici, stále něco dělám, ať už je to v létě zahrádka, sušení sena, práce okolo domu, je toho dost, teď v zimě zrovna moc práce bohužel není a navíc jsem chvíli po porodu, proto potřebuji se vrátit na stejnou váhu, kterou sem měla před otěhotněním :D abych se opět cítila dobře :) nadváhou netrpím, před miminek jsem hodně běhala a jsem zdravotní sestra, takže pohybu bylo mnoho, teď s dítětem to úplně tolik není, tak že asi tak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat