Laminátové nástěnné panely

Anonymní
2.4.21 10:30

laminátové nástěnné panely

Byly mi doporučeny laminátové nástěnné panely za kuchyňskou linku.
Fotka, kterou jsem viděla, měla vzor a na těchto stránkách https://www.ikea.com/…anely-19121/ je ta žlutá krajní taky vzorovaná.
Ale ať rozkliknu, co rozkliknu, všude jsou nějaké dekory dřeba, kamene, popřípadě jednobarevné.
Existují tedy vzory v jiném stylu než dekoř dřeva, kamene, mramoru a podobné?
Jinak tedy musím říct, že ač opatření dodržuji, toto mi už leze na nervy, protože se stále jen všude doptávám a to, co by trvalo deset minut, trvá celý den-myšleno zíkání informace.
Anonym, úplně se stydím za tu bezradnost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2800
2.4.21 10:45

A co to ma byt za laminat? Normalni laminovana drevotriska? Tak si ji nech riznout u truhlare a muzes si vybrat z milionu dekoru, ktery se ti bude libit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 10:54

@Ernais No všude je psané dřevotřísková deska potažená lamine, takže asi ano.
Jinak mě ta nabídka, co sjem našla, jako milion dekorů nepřijde. připadají mi všechny téměř stejné a do stejného stylu a já nechci jednobarevné nebo nějaký dekor dřeva, kamene a podobně.
Ještě pro příklad dodávám odkazy:
https://www.egger.com/…erior/decors?…
https://www.machacek-kuchyne.cz/…nskou-linku/
Přesně toto nechci.

Příspěvek upraven 02.04.21 v 11:01

• Citovat
  • Nahlásit
3294
2.4.21 10:56

A co by sis představovala? Jiné si myslím fakt nesezenes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 11:06
@jita22 píše:
A co by sis představovala? Jiné si myslím fakt nesezenes.

Tak jako třeba to, co je v tom prvním ikeáckém odkazu, to žluté už je vzorek a ne nějaké šmouhy typu kámen a podobně. Proč to tam vůbec mají u té možnosti, když jsem nic takového nenašla?
Nechci to tedy žluté, já bych se po tom tak nepídila, ale když už člověk viděla někde dva obrázky, kde jsou vzorky, tak si říká, že někde to vzít museli.
Proč já vždycky dojdu na něco, co asi neexistuje. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2800
2.4.21 11:21
@Anonymní píše:
Tak jako třeba to, co je v tom prvním ikeáckém odkazu, to žluté už je vzorek a ne nějaké šmouhy typu kámen a podobně. Proč to tam vůbec mají u té možnosti, když jsem nic takového nenašla?
Nechci to tedy žluté, já bych se po tom tak nepídila, ale když už člověk viděla někde dva obrázky, kde jsou vzorky, tak si říká, že někde to vzít museli.
Proč já vždycky dojdu na něco, co asi neexistuje. :zed:

Muzes mit jednobarevne i s ruznymi dekory, nejsou lamina jen v dekoru dreva a kamene. Zavolej nejakemu truhlari, ten bude mit hromadu vzorniku a z toho si vyberes urcite ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 11:29
@Ernais píše:
Muzes mit jednobarevne i s ruznymi dekory, nejsou lamina jen v dekoru dreva a kamene. Zavolej nejakemu truhlari, ten bude mit hromadu vzorniku a z toho si vyberes urcite ;)

Jenže já nechci dekor, já chci prostě vzorek. Nebo možná si každá představujeme pod slovem dekor něco jiného. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2800
2.4.21 11:41
@Anonymní píše:
Jenže já nechci dekor, já chci prostě vzorek. Nebo možná si každá představujeme pod slovem dekor něco jiného. :think:

Jasny, chces nejaky prouzky, tecky, ja nevim co. Jak rikam, zavolej truhlari, ten ti da vzorniky a z toho stopro neco vyberes. Dela se fakt ledasco

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat