Lasagne polotovar, doporučte jaké?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
855
22.1.21 10:51

Lidl, zrovna včera jsem je pekla k obědu. Zatím se mi nestalo, že bych v nich narazila na pomleté křupky a podobné bordýlky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
22.1.21 11:30

Kupovane jsou umelina. Udelej si cas a vytvor domaci. My jsme meli v nedeli. To se neda srovnat.
Je to sice pilacka, nez udelas zaklad na masovou omacku a syrovy besamel. Domaci jsou proste domaci. Nebo si objednej v restauraci v okoli a vyzvedni si je, kdyz se tobe nechteji delat.
Ale na mrazeny polotovar bych se vykaslala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3068
22.1.21 11:51
@Kelsey píše:
Kupovane jsou umelina. Udelej si cas a vytvor domaci. My jsme meli v nedeli. To se neda srovnat.
Je to sice pilacka, nez udelas zaklad na masovou omacku a syrovy besamel. Domaci jsou proste domaci. Nebo si objednej v restauraci v okoli a vyzvedni si je, kdyz se tobe nechteji delat.
Ale na mrazeny polotovar bych se vykaslala.
:palec: přesně. Když na ně mám chuť objednám si je.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15947
22.1.21 13:36
@Kelsey píše:
Kupovane jsou umelina. Udelej si cas a vytvor domaci. My jsme meli v nedeli. To se neda srovnat.
Je to sice pilacka, nez udelas zaklad na masovou omacku a syrovy besamel. Domaci jsou proste domaci. Nebo si objednej v restauraci v okoli a vyzvedni si je, kdyz se tobe nechteji delat.
Ale na mrazeny polotovar bych se vykaslala.

Tady jdeš hlavou proti zdi, jsme opravdu Lidl nation, stačí jen dobře zabalená sr4čka a čecháčci si pomlaskávají.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2414
22.1.21 13:55

Lidl, kaufland ty jsou uplne ty stejne, jen jiny prebal a asi jsou „nejlepsi“. Z tesca jsou hrozne koreneny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
22.1.21 17:30

Tak teď jsme dojedli ty z Lidlu a za mě paráda, chutny mi mnohem mnohem víc i než ve vyhlášené lasagnerii!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
22.1.21 17:31

@Zumpa Nevidím nic špatného na tom, že si lidé občas koupí polotovar, kdybych si je chtěla koupit v restauraci nebo si je uvařit, určitě to udělám i bez nevyžádaných rad.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
22.1.21 18:13
@Mamca_1234 píše:
Tak teď jsme dojedli ty z Lidlu a za mě paráda, chutny mi mnohem mnohem víc i než ve vyhlášené lasagnerii!

Poraď prosim vyhlasenou lasagnerii, dík.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
22.1.21 22:15

@adresa Třeba lasagneria na Korunní v Praze :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
23.1.21 00:39
@Mamca_1234 píše:
@adresa Třeba lasagneria na Korunní v Praze :)

První v Googlu, že ;)
No tu čistě náhodou znám. Diky synovi. Mají i veggie lasagne. Nevím, jestli je nejvyhlasenejsi, jak píšeš, ale kdybys psala pravdu, že lasagne z marketu jsou mnohem lepší, tak šly teda v Korunni s kvalitou hodně dolů. Až někam pod zem. K protinožcům. Když teda polotovar z Lidlu je mnohem lepší.
Jinak nic proti polotovarum. Ani proti googlovani ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15947
23.1.21 11:46
@Mamca_1234 píše:
@Zumpa Nevidím nic špatného na tom, že si lidé občas koupí polotovar, kdybych si je chtěla koupit v restauraci nebo si je uvařit, určitě to udělám i bez nevyžádaných rad.

Já v tom také nic nevidím špatného, sám jsem to bohužel ochutnal. A je to fakt odpad. Než si to dát znovu k večeři, tak raději jdu spát bez večeře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
23.1.21 12:31

@Zumpa Rozumím, sto lidí sto chutí, nám vážně chutnaly :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
23.1.21 12:33

@adresa Proč první v googlu? V lasagnerii jsem byla loni a opravdu mi jejich boloňské extra nechutnaly, muž měl quattro formagi a ty byly trošku lepší, ale nic kam bychom se museli vracet.

Opravdu mi chutnaly ty z Lidlu více i muži… Nebo zpochybníte i toto?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
23.1.21 12:35

@adresa Kdyby se jiný podnik v Praze zaměřoval na lasagne, věřím, že jsem ho navštívila jako milovník lasagní. Ale Lasagneria je jediná. Případně budu ráda za doporučení, kam si v Praze zajít na vynikající lasagne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
23.1.21 13:14
@Mamca_1234 píše:
@adresa Proč první v googlu? V lasagnerii jsem byla loni a opravdu mi jejich boloňské extra nechutnaly, muž měl quattro formagi a ty byly trošku lepší, ale nic kam bychom se museli vracet.Opravdu mi chutnaly ty z Lidlu více i muži… Nebo zpochybníte i toto?

Napsala jsem, že pokud
„lasagne z marketu jsou mnohem lepší, tak šly teda v Korunni s kvalitou hodně dolů. Až někam pod zem. K protinožcům. Když teda polotovar z Lidlu je mnohem lepší.“
A tak to prostě je. Jsem mlsna, jejich lasagne jsem jedla několikrát, vždy byly nesrovnatelné s těmi z Lidlu.
Pokud jste to měli naopak, platí výše citované.

A že nevěřím? Nevěřím. Psala jsi o nejvyhlasenejsich lasagneriich, ale znáš jen jeden podnik, který se jmenuje Lasagnerie. Ale to je jedno.
Jinak, ano, podnik s názvem Lasagneria je asi jen jeden, ale na velmi dobré lasagne se dalo zajít i jinam, jenže se to na googlu těžko pozná, když v názvu podniku to není :D
A protože mám lasagne ráda, tak jsem se zeptala na ty „nejvyhlasenejsi lasagnerie“.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová