Solamyl na kuřecí špízy

Anonymní
19.1.21 21:36

Solamyl na kureci špízy

Zdravím, budu dělat kureci špízy s tím, že jsem se dočetla, že je dobre dát do marinády ještě trochu solamylu. Přijde mi to logické, protože solamyl vlastně zabrání pouštěni té stavy, ale já se bojím toho, že když marinadou budu špíz potírat při pečení, že z toho bude solamyl cítit třeba podobně jako mouka :think: neplanuji špízy předem nakládat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1582
19.1.21 21:51

Já maso naložím do marinády, jsou pak prolezene a šťavnaté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 21:54

@korneli uz když je máte na špejli? Já plánuji maso potrit hořčicí a zabalit do něj slaninu s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
8338
20.1.21 07:23
@Anonymní píše:
Zdravím, budu dělat kureci špízy s tím, že jsem se dočetla, že je dobre dát do marinády ještě trochu solamylu. Přijde mi to logické, protože solamyl vlastně zabrání pouštěni té stavy, ale já se bojím toho, že když marinadou budu špíz potírat při pečení, že z toho bude solamyl cítit třeba podobně jako mouka :think: neplanuji špízy předem nakládat.

Maso je křehčí…maso nalož

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1582
20.1.21 11:26

Maso naložím do směsi koření a oleje, dam do misky a druhý den napichavam na špejle s ostatními věci jako je klobása, paprika, slanina, cibule, cuketa, sýr a to kuřecí. Snažím v té marináde na pánvi. Vždy se oblizujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
20.1.21 12:10

@korneli děkuji, vyzkouším. 😋 😋 😋 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 12:11
@korneli děkuji, vyzkouším. 😋 😋 😋 😊
  • Citovat
  • Nahlásit
14045
21.1.21 15:28

Taky maso nakladam den predem, bez solamylu. Ten ale obcas pridam do ciny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
21.1.21 15:38

Solamyl chuť nijak nezmění, občas ho do marinády přidávám. Přijde mi, že to pak na tom mase líp drží :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat